Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tudja az orrán...

Miért nem tudja az orrán venni a levegőt alvás közben?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok este. Valaki mondjon valami okosat. A másfél éves kisfiam kb 3 hete nem tud rendesen aludni. Ugyanis nem kap az orrán levegőt. Voltunk orvosnál aki azt mondta reméli, hogy egy kis nátha miatt van mert piros volt a torka egy picit kapott gyogyszert orrsprayt szívjuk neki az orrát .. De semmi nem használ szó szerint fulladozik alvás közben a férjemmel alig alszunk mert rázogajuk ha nem vesz levegőt. Az orrmanduláját nem veszi ki mert nincs 2éves. Valaki segítsen egy tanács vagy tapasztalat nagyon jól jönne..
2016. jún. 20. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk magasabb párna segített, nagy parnán volt a feje és a válla. Fektessétek így le,és ő fújja az orrát legyen ott zsepi neki.

Hidegebb levegő is jó alvás előtt szellőztettünk.

Mi attól féltünk kruppos lesz.

Nem az orrmandulával volt gond, hanem rászokott az orrsprayre es orrszívásra.

2016. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen orrsprayt kapott? Ha csak nilyen tengervizes lötyi, az kb semmit sem ér. Esetleg nem lehet allergiás?
2016. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a párát kipróbálom mert eddig párna nélkül aludt.

nem sima orrspray , úgy keverték a gyógyszertárba receptre. allergiára még nem gondoltam. Lehet azért taknyol mindig. köszönöm sokat segítettetek :)

2016. jún. 20. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj esetleg másik orrsprayt, hátha ez nem jó. Nasivin vagy Rhinospray...
2016. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nasivint és otrivint használjuk..

létezik,hogy ilyen picin már gond van az orrmandulával? vagy allergia is válthat ki ilyen tüneteket?

2016. jún. 20. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekeknél nem tudom, de a férjem allergiás, és most annyira szezon van, hogy nem tud claritin meg orrspray nélkül létezni se.
2016. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam, 2 év alatt nem csinálnak allergia vizsgálatot, de ígybelegondolva valószínű allergia lesz.
2016. jún. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!