Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig normalis, hogy felorank...

Meddig normalis, hogy felorankent orankent kel? .

Figyelt kérdés

Mar meg orulok komolyan boges hataran vagyok , mar 5.honapja ez megy, minden feloraba oraba fenn a gyerek ejjel.

Mindent kiprobaltam mar... csak cicivel alszik vissza...


2017. febr. 7. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos mindkét lányommal igy voltam/vagyok. a nagyobbik se ejjel se nappal nem aludt 2 hos koraig, utana 2-4 hos kora kozt aranylag jol aludt ejjel, majd 5 hosan mindrn elromlott es 6-7szer kelt ejjelente, egeszen 7 hos koraig, amikor is rakapott a cumira (vegkimerulesemben nem adtam neki cicit ejjel es jobb hijan sirva de elfogadta a cumiz) onbantol ejjel nappal jol aludt.

A kisebbik lanyom most 5 hos, o mar par hete cumizik, az elso 2 honap vele is huzos volt, aztan ugy tunt kezdi ataludni az ejszakat, erre par napja minden elromlott megint, 7-8szor kel ejjel, ahogy irod, minden oraban, raadasul cumizik is tehat nincs mire atszoktatni a cicirol, fogalmam sincs miert nem alsz, most 4.15, most kelt hatodjara, ez a 4. nap hogy 1,5 orat aludtam, nappal se aludhatok mert a nagyot is elkell latnom. hogy medfig tart? 7-8 hosan tanulja meg sajat maga a cumijat bevenni. addig biztos.el vagyok keseredve ki vagyok merulve :(

2017. febr. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor lesz jobb , az a baj inkabb azt veszem eszre naprol napra rosszabbb...
2017. febr. 7. 06:43
 3/7 anonim ***** válasza:
az alvástréningeket nem javasolják még ebben a korban, 6-7 hónaposan már lehet vele próbálkozni. a nagyobbik lányunknál megoldotta a kérdést, pedig előtte nem fogadta el a cumit.
2017. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
9 honapos
2017. febr. 7. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
ja azt hittem 5 hónapos, félre olvastam a kérdést. Próbáld ki valamelyik alvástréninget. Vannak humánusabb módszerek a kevésbé humánusak mellett.
2017. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak jobb és rosszabb napok nálunk. Én semmilyen módszert nem próbáltam ki, nincs szívem sírni hagyni vagy nem felvenni. 20 hónapos de már jobban alszik, kb úgy 16 hónapos korától könnyebb, de ha beteg olyan mint amikor kicsi volt. Kitartás,ne agyalj annyit fogadd el és sokkal könnyebb lesz.
2017. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az en lanyom is jol aludt 4-4,5 hos koraig. Holnap lesz 6 hos es kb egy ejszaka 4-5 felkel ebbol egyszer eszik. Az elso 3 orat lefektetes utan egesz jol alussza (neha sir almaban). Elso etetes utan minden fel vagy egu oraban fel kell allnom es megitatni h visszaaludjon. Eleg faraszto es meg koran kelo is. Altalaban 3:45 4:00 kel. Szoval bizom benne h majd javul. En a fogzasra gondoltam/gondolok... de mar magam sem vagyok benne biztos.
2017. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!