Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hete minden éjjel kel,...

2 hete minden éjjel kel, eddig jól alvó lányunk? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

19 hónapos a lányunk. 5 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, 10-12 órákat. Este 8-9 től reggel 8-9ig.

Nem tudom mi lehet a baj. Egyszer volt pár ilyen nap, akkor a foga miatt volt. De most nem látok semmit, egész nap semmi baja, eszik iszik rendesen, nem fájlalja semmijét. Víz is van bent nála.

Az hogy felkel, még hagyján, de legalább 2 órán át fent van. Az ölemben pihen, elalszik de amint lerakom üvölt mint a sakál, toporzékol. Ez megy 1-2 órán át. Aztán vagy sikerül leraknom, vagy "belenyugszik" és marad az ágyban, elalszik. Mondom neki itt vagyok, ülök a kanapén, aludjon. És tényleg lábujjhegyen osonok ki.

Magam mellé nem tudom venni, mert szó szerint a fejemre fekszik. Konkrétan nem kapok levegőt tőle.

Volt esetleg valakinek hasonló? Mi volt a gond? És mi volt nálatok a megoldás?


2017. márc. 20. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű rájött, hogy az ölben alvás jobban tetszik neki, és próbál rákényszeríteni, hogy ne rakd le. Hagyd az ágyban, különben meg fogsz őrülni tőle. És ne beszélj hozzá, hogy aludjon, semmit. Max. simogasd meg. Ha beszélgetsz vele, attól csak új erőre kap a hiszti. (Már ha tényleg semmi baja, azt innen megállapítani nem lehet.)
2017. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom majd ezt akkor, hogy nem beszélek hozzá. Azért szoktam neki mondani, hogy lássa, nem megyek ki, és akkor nem üvölt.
2017. márc. 20. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányomnál két évesen volt egy ilyen időszak, már én is azt éreztem, hogy sírva fakadok ha felkelt, mert tudtam, hogy akkor 1-3 órát tuti fent leszünk.

Bő három hónapig tartott ez, aztán egyik napról a másikra hogy jött el is múlt. Azóta sem tudom az okát.

2017. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem addig nem fog tartani :)
2017. márc. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!