Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki hordozóba altatta (csatos...

Aki hordozóba altatta (csatos hordozóba) a babáját, az később hogy tért át az ágyra?

Figyelt kérdés

Mikor tértetek át másféle altatásra? Milyen módszerrel és mennyire volt sikeres? 1 év körüli baba esetén érdekelne leginkább.

Illetve aki alkalmilag használta hogy hordozóba altatást, nem zavart-e be, a megszokott elalvási folyamatban.



2017. okt. 11. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Pont ezért nem használtam ilyeneket, a baba szépen elalszik az ágyában, nem is kellek hozzá, nyilván gyerekfüggö is, de én nem akartam, hogy 1 évesen is ringatgatni kelljen, szépen meg tudják szokni a normális elalvást, ha ahhoz vannak szoktatva.
2017. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. De az utóbbi egy hét rácáfolt minden eddigi erőfeszítésemre. Vagy elalszik a baba 5 perc alatt vagy fél órán keresztül sírt ami egyre jobban megvisel így hogy egyéves és már kezd a kis értelme nyíl adózni. Tanácstalan vagyok nem akarom hogy ilyen rossz hangulatban aludjon el mindig
2017. okt. 11. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Az ágyban elalvás egészen addig működött a fiamnál, amíg nem tudott felállni, hiába írta itt valaki, hogy arra kell szoktatni. Egy darabig ölben altattam, aztán hamarosan áttértem a nappali alvásoknál a csatosra. Akkor még nem volt egy éves, most pedig 19 hónapos, és a héten kezdtem leszoktatni róla. Az ágyban továbbra sincs el, ölbe veszem, leülök vele a kanapéra és a második ének végére már alszik. Este korábban is meg most is elalszik mellettem, akkor átviszem az ágyába, vagy a férjem megunja és ringatva elaltatja.
2017. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor tettem sokszor mei taiba, amikor elkezdett fogzani és keservesen sírt (4 hónapos kora körül) ott megnyugodott szépen, de hozzá is szokott rendesen, csak és kizárólag úgy tudott elaludni - de akkor 2 perc alatt - ha feltettem magamra. Én is "izgultam", hogy hogyan fogom ágyba szokatni, de kb 10-11 hónapos volt, amikor gyönyörűen jelezte, hogy "köszi, elég volt" bárminemű szoktatás nélkül saját maga kérte az ágyat, többet nem kellett ringatni, magamra tenni.
2017. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket.


Utolsotól kérdezném hgy ezt hgy kell elképzelni? Feszengett a mai teibs és amikor letetted az ágyba, elaludt? Nekem az a próblémám az ággyal mostanra hgy játszotérnek használja holott sose hagytam benne, csak aludni. És képes alvásídő helyett egy orát bandázni. Ha ráhagynám, elaludna benne előbb utóbb vajon vgy épp ellenkezőleg? Mert inkább ez utobbit tapasztalom.


Egyébként nála is most jön majd hgy önálloan megindul.

2017. okt. 12. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan úgy. Kötöttem volna felfele és sírt, feszített magát ki, tolt el magától. Betettem az ágyába, annyit igényelt, hogy ott maradjak, fogni kellett a kis kezét, meg énekeltem neki és gyönyörűen elaludt. Ez ment egy jó pár hónapig, aztán már az se kellett, hogy ott maradjak, csak betettem, puszi és kijöttem.

Most viszont megint ott kell vele maradni (és mellé feküdni), mert megkezdődött az ovi, és ez egy kicsit bezavarta.

2017. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!