Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogyan ertetnetek meg ezt...

Ti hogyan ertetnetek meg ezt a ferjetekkel?

Figyelt kérdés
Van egy egyeves gyermekunk, es legelejetol kezve nemtudom altatni idoben mert paromnak megy a gep meg a tv . A gyereket altatnam este 10 kor mar legalabb, de a fenyek miatt nem alszik el, mert ha az aktot becsukom is nagyon atjon a feny.
2018. jan. 23. 00:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt nem jo kategoriaba irtam ki
2018. jan. 23. 00:26
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöm egy lepedővel lesotetiti az ablakot hogy a fény ne zavarja
2018. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Függöny.
2018. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Probaltam mar mindent, a zart ajto es ablakreszen a sotititon is atjon a feny, es egyszeruen tudja a baba hogy kint meg vilagossag van. Volt hogy megkertem addig amig elalszik kapcsoljon le mindent es telefonozott addig. De miutan elaludt es a bekapcsolt tv re ujra ebred a baba . Nemtudom hogy lenne jo megoldas. Csak az ha o is egyidoben lefekudne aludni a csaladdal
2018. jan. 23. 00:47
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ajtókeret fölé 2 szög és arra egy valóban sötét anyag. Úgy nem jön be a fény.
2018. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Megcsinalom tenyleg sotet szinu fuggonnyel, remelem jo lesz
2018. jan. 23. 01:05
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Pokróc az ablakra
2018. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha meg akarod értetni a férjeddel, nagyon egyszerű: Altassa ő a KÖZÖS gyereketeket, és talán érti majd, miért szeretnéd, ha legalább addig lekapcsolná.


Viszont, nem jó, hogy ennyire full sötétnek és csöndnek kell lennie, ha alszik a baba, mert így soha nem fog elaludni ha zaj van, vagy félhomály, márpedig ilyen megtörténhet. (Vendégségben, utazásnál, nyaraláskor, kistesó esetén). Csukott ajtónál, lekapcsolt villanynál nem lehet annyira világos, hogy bántsa. Mindig így aludt?

2018. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen legelso naptol. Es az a baj allandoan, hogy mi igazodunk a paromhoz nagyon sokszor, ot nem zavarja hogy nekem igy altatni nehez. De sokmindenben mi alkalmazkodunk hozza hogy neki jo legyen. Igen, neha o probalhatna meg elaltatni estenkent es latna hogy nem egyszeru.
2018. jan. 23. 01:22
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Na,a gyerek már ott van,ez már véges,a palit penderíteném k onnan olyan nagy sebességgel,hogy a lába nem érné a földet.
2018. jan. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!