Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki a fürdetést nem...

Van aki a fürdetést nem estére tették, nem az esti rituáléba építették be?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az ok és mikor volt a fürdetés?
2018. júl. 2. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Múltkor egy youtubert láttam aki reggel fürdette a kisfiát (Glamify). Miután elvitte bölcsibe a nagylányt fürdette otthon a kisfiút mert akkor volt ideje és este a kislány fürdési rituáléjába nem akartak bezavarni a másik baba fürcsijével.
2018. júl. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Mi nagyjából a lányom 5-6 hós koráig csak nagy wc után fürdettünk, általában akkor is csak lemostam a popsiját, mindenkinek jó volt igy, azóta rendesen betartjuk az esti fürdést, mert már igényli.
2018. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Igen. Nem bírja a bőre a vizet, ezért nem fürdetünk minden nap (inkább csak egy héten kétszer, ahogy szükséges). Eleinte kora délután fürdettem, akkor volt a legjobb kedve, aztán a hozzátáplálás elején ebéd után, ha nagyon maszatos lett (blw, szóval előfordul). Mostanában már este fürdetek, de továbbra is ritkábban, és az esti rutin előtt, olyan 6 körül.
2018. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Jelen. Pár hónapig az elején délután 2 körül fürdettük a babát. A férjemnek olyan a munkabeosztàsa, hogy este kb. sosincs itthon, így lemaradt volna a fürdetésről. És az elején még én is bizonytalan voltam így örültem, hogy ott van és segít.
2018. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezt most miért kellett lepontozni? Büntetés amiért mi máshogy csináljuk mint szokás? Tényleg van, hogy érzékeny a vízre a bőre, hülye leszek többet fürdeni mint muszáj. Ettől még tiszta a gyerek, van speciális törlőkendőnk is.
2018. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!