Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mikor kel reggel a 2 év...

Kinek mikor kel reggel a 2 év körüli gyermeke, és este mikor megy aludni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 8. 14:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Este 8 körül alszik el, reggel 7 előtt ébred kicsivel, délután alszik 2 órát. Mivel tudtam, hogy bölcsibe fog menni, így megnéztem, hogyan néz ki általánosságban a menetrend, és úgy csúsztattam a napirendet, hogy hasonlítson a bölcsisre. Mondjuk szerencsém volt, mert sok volt az egyezés.
2019. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Reggel fél 8-8 körül kel, délben 3-3es fél órát alszik, este 10 körül alszik el.
2019. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legkésőbb 9-kor alszik, 7 fél 8 körül kel. Délutàn 1-3-ig van délutáni alvás
2019. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fél kilenckor megy lefeküdni és fél hétig alszik, fél egy körül dől ki nappal átlag 2,5-3 órára. 19 hónapos, de egyhamar ez nem fog változni.
2019. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta ez a menetrend: Este 8-tól alszik, reggel 8-kor keltem. Majd 12-kor fektetem le napközben és fél 4 fele keltem.
2019. máj. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

(csak azért merem elmondani a mi kis sötét titkunkat, mert név nélkül írok.)

2,5 éves, első gyerek, nálunk is nagyon későn alszik el, ha 9-10 között megfürdetjük, akkor is 10 és éjfél között alszik el. Sőt a napokban olyan is volt hogy hiába vitte be az asszony aludni 11körül, hallottam hogy hajnali 1 órakor is az ment hogy: "nem mész sehova, feküdj vissza az ágyba". A nagyszülők messzebb vannak gondolom hogy nekünk is szólnának hogy ez így nem teljesen normális, mi is tudjuk, de nem lehet vele mit csinálni, hiába van bent sötét és be van csukva az ajtó, vagy bemászik az ágy alá és onnan keres elő valami apróságot amivel játszhatna, vagy kakil, vagy tornyot épít a párnákból és felmászik rá.. ha délután csak 1 órára fekszik le akkor sem fárad el annyira, hogy előbb elaludjon. kb 1 éves kora óta jár oviba, ott is ki van rendesen fárasztva, ott van délutáni alvás ami 2 óra hossza, de csak heti 1-2 alkalommal marad ott, legtöbbször délben már tudunk menni érte és megy haza aludni. Ha otthon alszik akkor otthon 3-4 órát is alszik délután.

Hétvégente is 7-8 között szokott kelni mint hétköznap. Tudom hogy baba és szüksége van az alvásra, de nem minden

embernek ugyan olyan az alvás igénye, feleségemmel mindketten éjszakai baglyok vagyunk, én hajnali 3-4 között fekszem és 7kor kelek, pár hetente szoktam pótolni egy kis délutáni alvással vagy kicsit előbb fekszem, de az utóbbi 10 évben éjfél előtt csak akkor feküdtem le ha beteg voltam..

2019. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Reggel 7-8 között kel, este 8ra alszik. Ebéd után is alszik 2-2.5 órát még.
2019. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!