Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a trimeszteről?

Mi a véleményetek a trimeszteről?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

A terhesség egy szakasza, miért kellene véleményezni?

Vagy ha az ugyanilyen nevű készítményre gondolsz (Trimeszter), akkor nagyon nem mindegy hogy köznév vagy tulajdonnév az a szó, amit leírsz. Bár a ragozást sem találtad el, úgyhogy sokat kérünk.

2019. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Első sztem pihenj le es nyugi xD
2019. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Az elsőnek totál igaza van.ne szaporodjon,aki nem tud írni.


A Trimeszter nekem bevált. De sokan azt hirdetik róla, hogy segít teherbe esni, ez nem igaz. Az viszont igen, hogy sok nőnek összezavarja a ciklusát. Ha valamelyik régebbi,bevált terhesvitaminnak lenne pajzsmirigybarát verziója, inkább azt szedném, de az endokrinológusom szerint csak ennek a jódmentese felel meg nekem.

2019. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
1# szerintem is nyugogodj le...neked ez a hobbid, hogy idejössz okoskodni??
2019. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

3# egy vitamin nem zavarja össze a ciklust.. Maximum rendbe teszi.


Nem csodaszer, csak egy vitamin. Arra jó, hogy feltöltsd a vitamin raktárad. Ha pl. csak d vitamin hiányzik, vagy E vitamin, akkor segíthet. De mást nem kell várni tőle, nem hormon.

2019. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

5ös: igen, az elmélet ezt mondja. De számtalan olyat olvastam, hogy valaki elkezdte szedni, és kimaradt egy ciklusa, heteket késett stb.


Bár nálam bevált, én nem bízom benne teljesen, hogy nincs ez is telenyomva valamivel, ami nem vitamin.

2019. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# gondolom eleve gond volt náluk...lehet hogy megjött, de nem volt peteérés például.. A vitamin pedig megpróbálta helyre tenni.
2019. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!