Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy valtoznak a babak alvasi...

Hogy valtoznak a babak alvasi szokasai?

Figyelt kérdés

Nyilvan tudom hogy minden baba mas, de a “nagykonyv” szerint hogy valtozik az alvas ahogy nő, fejlodik.

Most ujszulottkent 3 orankent eszik (neha keltem, de neha o maga ebred meg, tapszeres amugy es kissulyu 2750 gr ezert kell keltenem mindenkepp). Az etetesek kozott neha felebred aztan vagy vissz tudom altatni vagy nem... de osszessegeben azert rengeteget alszik. Mikor fog ez valtozni? Mikor kezd el egyre tobbet ebren lenni, foleg erdemben? Marmint hogy nezelodik, lekotik egy kicsit a csorgok katekok stb...

Azert kerdezem, mert szeretnek tudatosan lavirozni akozott, hogy felveszem, mert csecsemo es szuksege van az olelesemre es akozott hogy mar nyilik a kis tudata csak dirket sir, hogy felvegyem, mert elkenyesztettem es nem tud mashogy elaludni csak olben. Egyelore nem hagyom sirni, mert meg nagyon picurka, de nem is szeretnem “elrontani” es raszoktatni arra, hogy csak a karomban aludjon el. Remelem ertitek mire gondolok



2019. aug. 3. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
10 hos a fiam, es olyan 3-4honaposan mar nézelődött. Nagyon jol el volt. Mondjuk most meg a mozgásfejlődés köti le, ezerrel gyakorol. Nekem 9 hos koráig magától aludt mikor letettem. Mióta felállt küzd az alvás ellen, es ott kell ülnöm a szobában, máskülönben ordít. En direkt nem szoktattam kézben ringatáshoz, de attol igényli, hogy simogassam a hátát.
2019. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!