Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Babybox...

Mi a véleményetek a Babybox babafotóról?

Figyelt kérdés

Ma jönnek fotózni, nézegettem a korábbi itt készült képeket de nem hatottak meg, mindenkire rátesz egy plüsst és kész, némelyik baba olyan "előnytelenül" néz ki. Nem is fotós, egy 20 éves lány, olvastam hogy a fotósaikat gyorstalpalón képzik.

Ehhez képest elég borsos ára van a csomagnak.

Az elsőnél még rendes fotós jött a kórházba, örültem volna ha most is ő jön, de így lehet inkább hivatásos fényképészt hívnánk házhoz.



2019. aug. 5. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon gagyik. Én kértem a teljes csomagot (János kórház). Nem mondom hogy megbántam, mert mégis csak a fiúnk van rajta. De nem éri meg az árát szerintem. Adj nekem egy jó gépet és legalább ilyen minőségű fotókat kapsz tőlem is. Én így látom.
2019. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sok múlik a fotóson..


Nálunk egy régimotoros csinálta.. nagyon jó fotók lettek.


De hozzá kell tenni, hogy 5-10 percet töltött vele..

2019. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel rengeteg kórházban dolgoznak így hiába írom le, hogy nekünk tök jó lett, ha ahol te szülsz ott mondjuk béna a fotós. Én elégedett voltam, nem szerettem volna maceráltatni a gyereket, és fotóst sem hívni. Nekem bőven elég volt az az 5 perc, amit erre kellett szánni, és jók lettek a képek. Én rosszul vagyok ettől a mai divattól, hogy angyalkának meg mittomén minek öltöztetik a gyereket és úgy fotózzák kitekert pózokban, nekem bőven elég, hogy a gyerek van rajta, meg egy plüss :D
2019. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pár éve 6000-ért rengeteg képet kaptunk és digitálisan is megkaptuk. Szép képek, ruhák, beállítások.

Most a legkisebb csomag talán 12-13, értesítő kártya, doboz, akármi ami nekem nem is kell. Más babák képei többségben gagyik. Semmi beállítás, néhány plüss. Kórházi ruha a többségen, bár lehetne hozni, de azok a képek se jobbak. Egy-egy képhez nem jár negatív, azt a szobatársaknak nem is mondta hogy lehet, de állítólag lehet.

2019. aug. 5. 08:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindent meg lehet nézni a honlapon előre..

Ezt el is mondják

2019. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pár éve olcsóbb volt, most drágább. CD-n most is megkapod az összeset amúgy. De hát tényleg a fotóstól függ.
2019. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

A csomagot erőltetik, de. bármit megvehetsz, kevesebbet is. Csak meg kell beszélni a lánnyal. Persze neki az a dolga, hogy azt erőltesse.

Nekem azert tetszik, mert ez a legkoràbbi profi fotó a babáról, a legfrissebb. Holnap már máshogy néz ki:) De ha neked nem ez szamit, hanem a fotó minősége, akkor hívj el egy fotóst, biztos jobban jársz.

2019. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Minden megdrágult, a kenyér is 280-volt pár éve, most 380....

Ezen az áron ez van. Otthon én nem tudom így fotózni, hogy átjöjjön mennyire is pici a baba.

A profi baba fotozások 40-50.000ft-ba kerülnek ahol több kellék közül lehet választani, több ruhában, de ott is max. 2 kellék, 2 háttér. Ott egyet sem kapsz kinyomtatva!!!

Ár érték arányban szerintem teljesen jó!

2019. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Ár-érték arányban verhetetlen, de ez nyilvàn attól is függ, hogy hol-ki csinálja. (Amúgy mitől lesz fotós valaki? Én ismerek olyan húszéves lányokat akik nemzetközi szinten elismert fotósok, pedig végzettségük sincs.) Arra viszont számíts, hogy egy fotósnál nem tíz meg húszezer forint egy ilyen sorozat, hanem negyven-ötven. Persze biztos van olcsóbb, csak az meg a fent említett cég színvonalát sem biztos, hogy eléri, söt...
2019. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon béna, sokkal jobb képek lettek még telefonnal is. Még a gyerek színei se stimmeltek a fotón, annyira belenyúlt a képbe. Vöröses barnának nézett ki a haja a képeken, holott sötétbarnával született.
2019. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!