Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetesen rám mosolygott....

4 hetesen rám mosolygott. Lehet direkt vagy csak véletlen volt?

Figyelt kérdés
Pár napja van olyan, hogy ha ébren van nem sír, csak nézelődik meg szövegel. Azóta néha úgy tűnik, mintha látná is az arcom, amikor rám néz, ma mosolygott is, amikor fölé hajoltam és mosolyogva beszéltem hozzá. Még korainak gondolom, hogy lenne összefüggés a kettő között. Vagy lehetséges? Nagy és erős baba, nagy súllyal született, egyesek azt mondják, nem is újszülöttnek tűnt már születésekor sem, hanem.kb 1 hónaposnak....
2019. aug. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszre fogod venni ha tudatosan mosolyog. En mar meg nem mondom neked a fiam mikor kezdett magatol mosolyogni, de onnan vettem eszre amikor mosolyogtam vagy epp beszeltem hozza es o vissza mosolygott. Figyelgesd,beszelj neki, mosolyogj ra es ha vissza mosolyog akkor tudatos es innentol mar mindig mosolyogni fog
2019. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Attól hogy nagy még nem változik semmi. Ez még csak reflex, a szociális mosoly annyira egyértelmű, tudni fogod ha valóban neked szól.
2019. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Három hetesen mosolygott először tudatosan a kislányom. Pszichológus ismerős megcáfolta, hogy ez még nem lehet az.

Le is videóztam neki. Visszavonta.

2019. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

2-es nem minden baba egyforma! Lehet hogy a tied nem mosolygott csak reflex szerűen de szintén cáfolom! Az én babám 3,5 hetes volt amikor biztosan tudtam hogy a mosoly nekem szól,azóta is egy kis mosolybaba.

A nagy könyv írásait el kell felejteni,semmi nem ugy van ami le van ott írva.

Egyébként a súlya és mérete nem határoz semmit kérdező,a kora ami fontos. De szerintem már az sem igazán számít ha mosolyog rád,tudatosan

2019. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Simán lehet
2019. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 3 hetesen mosolygott először. Teljesen éber volt, nézelődött és amikor rámosolyogtam, ő vissza rám. Én se akartam elhinni, pláne hogy a lányom 3 hónaposan mosolygott először. Családból se hitte el senki amíg nem látták.

Ja és ma 6 hetes, de azóta állandóan mosolyog mindenkire, sokszor az árnyékokra és játékokra is :)

2019. aug. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!