Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet vegyek?...

Milyen naptejet vegyek? Görögországba utazunk 1 éves fiammal. Vigyek bébiételt és bébivizet vagy tudok ott is könnyen vásárolni? Ismerjük a helyet, de akkor még nem volt gyerkőcünk és nem néztem szét ilyen téren.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ott is élnek gyerekek:-)))

Pelenkát vegyél kint, nem kell vinni, viszont bébikajából itthon nagyobb a választék.

Én tavaly 5,5 hónaposan a kicsinek is kint vettem pelust, a bébikajákat meg akkor csak nézte, kíváncsiágból

gyümölcs, zöldség van dögivel


tavaly DM-es 50 faktoros naptejet vettem, idén Vichyt 50-t, szerintem ugyanolyan, rásául ez Vichy eléggé folyós



Hova mentek?

Imádom Görögországot, remélem idén mi is megyünk megint

2010. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon magas faktorszámú naptejet.Szerintem bébiételt és bébivizet vigyél, bár gondolom lehet kinn is kapni, de csak másabb, mint az itthoni.
2010. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mi Rodoszra járunk. Ti merre?

Nekem ő az első fiacskám, nagyon későn született, ezért vagyok betojva ennyire. Ha fiatalabb lennék, akkor talán másképp látnék dolgokat. A pelusról jó, hogy írtál. Eddig eszembe sem jutott. :-)

2010. júl. 12. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel a többsége itthon sem magyar, tök mindegy milyet veszel, semmivel sem másabb csak kisebb a választék, HIPP az van tuti, meg nestlé.

Csak mint írtam, kisebb a választék, de gondolom az 1 éves fiad más eszik mást is.

Babavíz szintén van.

2010. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem válogatós a fiam mindent megeszik. Sokat már abból is, amit mi eszünk, de azért még adok neki bébikaját. Eddig kint a boltokban ez a részleg fel sem tűnt. :-)

Nektek nem volt nagy nyűg pici babával utazni?

2010. júl. 12. 23:19
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig a naptejek közül ezt ajánlották, de én egyiket sem ismerem.

Microsun Baby 30, Daylong Baby SPF 30 Cream

2010. júl. 12. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly csak a Halkidikin voltunk, meg Thassos szigetén, de voltunk mér Krétán (4x), Rodoszon, Szamoszon, Patmoszon,

Lefkadan, Kefalonián, Szantorinin, Poroszon, Hidran, Aeginan, Agisztri, Peloponészosz fsz-en

a párommal 18 éve nyomjuk,először hátizsákkal, később autóval a nagyfiam 10 éves ő is volt már sok helyen velünk

(nem csak Görgországban jártunk)


Idén Zakhintoszra szeretnénk menni, esetleg Korfura egyúttal.

2010. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem éjjel mentünk, 3 helyen szálltunk meg, ebből légkondis apartamnban voltunk, 2 helyen, a harmdik meg olyan hűvös szállás volt a szigeten, hogy éjjel még fáztam is.

Amúgy kempingezni szoktunk, idén már az lesz.


A lányom simán végigaludta az éjszakát a kocsiban (majd 7, 5 hósan, amikor Ternibe mentünk, akkor is, itthom meg se előtte, se utána, csak most 1 hónapja, egyébként már 16 hónapos

2010. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most jöttünk haza Krétáról. Jó hogy vittem pelust, mert kb. 5 boltban sem kaptam a rá való méretet, sőtt vittem egy pár üveg babakaját, azt is jól tettem, mert 6 hónapos korig volt a boltokban üveges babakaja. Az én kisfiam 16 hónapos és nagyrészt már azt eszi amit mi. Sima üveges vizet adtam neki, amit mi is ittunk. 50 faktoros Nivea krémet vettem, ebből hármunkra 3 dobozzal kellett egy hétre...
2010. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!