Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megutottuk, baja lehet?

Megutottuk, baja lehet?

Figyelt kérdés
Annyira lelkiismeret furdalassom van, a karomban volt a kisfiunk amikor a ferjem hata alltam es ahogy o meg akart fodulni belekonyokoolt a kis fejebe:( jo nagyot kapott ugy sirt szegeny:(((( megszakad a szivem:( ugye nem kaphatott agyverzest v agyrazkodast?:( azota jol van, evett es most alszik de nagyon rosszul erzem magam:(

2019. aug. 17. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont most esett el a fiam, es a műanyag poharába ütötte be a fejet. Lett púpja, amit a hűthető ragokajaval hűtöttem. Hívtam a gyermekorvost, es azt mondta, hogy figyeljem, hogy nem e hány, aluszékony e, zavart. Szerencsere nem lett semmi. De ha barmi van, akkor azt mondta, vigyük egybol a sebészetre.
2019. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekunk 1 honapos a baba;( es amugy is sokat alszik... honnan tudnam hogy most aluszekonyabb e amikor egyebkent is aluszekony meg?:((((
2019. aug. 17. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Inkább vidd el megnézetni, ahelyett hogy itt aggodalmaskodsz.Jobb a békesség.
2019. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyos vagy koszi szerinted nem hivtam fel a gyerekorvost egybol?!.... annyit mondott h ha nem hanyt nem nyugos akkor semmi baj. Azert irtam ki a kerdest hatha jart hasonloan mas is tud tapasztalatot irni
2019. aug. 17. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Hat akkor ez esetben figyelj jobban a gyerekedre a helyett, hogy kioktatod aki segiteni akar.
2019. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de az nem nagy segitseg hogy “ne itt aggodalmaskodjak”

Es a legnagyobb figyelem mellett ks elofordulnak ilyen balesetek...

2019. aug. 17. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is irta hogy vidd el megnezetni. Nem a ne aggodalmaskodj volt a tanacs, bar ezt te is tudod. A magyarazatban meg nem irtad hogy elvitted e barhova vagy felhivtal e barkit...
2019. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azzal nem vagy előrébb, ha mi leìrjuk a tapasztalatainkat, attól, hogy az én babám nem kapott agyrázkódást, mikor megütötte magát, a tiéd még kaphatott. Az orvosod ellátott jó tanácsokkal, amennyiben bizonytalannak érzed, hogy észrevennèd rajta a jeleket, amik miatt aggódni kéne, menjetek be az ügyeletre, ahol megvizsgálják!

2019. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, vidd orvoshoz, bár szerintem kutya baja, azért nem 60km/h sebességgel fordult bek a párod, szerintem max az ijedtségtől sirt. Viszont hosszabb távon nem lesz kifizetődő ez a túlparázás, bele fogsz bolondulni.....
2019. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!