Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért éhes ilyen gyakran? 14...

Miért éhes ilyen gyakran? 14 hónapos fiam állandóan enne, nem bírja ki sokszor a 3 órákat sem két étkezés közt!?

Figyelt kérdés

Mindig is nagy étkű baba volt. De amíg pici, elfogadtam, hogy sűrűbben cicizne meg hasonlók. De most már hogy ilyen nagy, furcsa, hogy rendesen megebédel, jó nagy adag ,laktató főzeléket 300g körül)sokszor kenyérkével, de 2-2,5 óra múlva cuppog, nyammog, nyújtózkodik a kaja után, sír. Mit tegyek? Napi 5x eszik, 3 főétkezés, 2x gyümölcs, egy kis babapiskóta és hasonlók. Más is tapasztalt ilyet?

Jó nagy, gyerkőc amúgy, nem kövér, de jó húsban van, 12 kiló körül.


2010. júl. 14. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:

16 hós lányom dettó, ő 11.6 kiló és 82 cm.

Fejlődik és nagyon sokat mozog.

Amíg egészségeset eszik és nem csak édességet, semmi baj.

Az én lányom 4x (reggeli, ebéd, uzsi, vacsora)eszik, 3x szopik és ha valaki eszik, akkor besegít.

reggelizni velem is szokott, az neki ki a tízórai

2010. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Az én kislányom nagyon rossz evő, alig tudok belediktálni minimális adagokat. örülj neki és etesd, amikor kéri, de ne nassoltasd sokat!
2010. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, szerencsére jó evő, nasit, édességet, ártalmas hizlaló dolgokat szinte egyáltalán nem kap, inkább gyümölcsöt, zöldséget szoktam, almát, répát adok rágcsálni
2010. júl. 14. 09:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, neik a 2 éves lánya 11 kiló, rosssz evő és mindig mondja, hogy örüljek, hoy az enyém eszik, úghoy én nem aggódom.

Mellesleg a -most 10 éves- fiam is ilyen jó evő volt, ő 1 évesen 12,2 kilót nyomott(82 centihez), a mai napig jó étvégya van

2010. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző, az első voltam
2010. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!