Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájáról kb 1-éves...

Akinek a babájáról kb 1-éves korában állapították meg, hogy cukorbeteg, azoknál mik voltak a jelek?

Figyelt kérdés
Kislányom 11-hónapos múlt, 2-3 hónapja vakargatja magát mindenfelé, és ma a bőrgyógyász azt mondta, hogy lehet, hogy cukorbeteg. Ennyiből lehet már erre következtetni? Akinek cukorbeteg lett a babája, voltak más tünetek is?
2010. júl. 14. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj istenem! Azért ez nem ilyen egyszerű!Inkább a rengeteg ivás, ami rögtön pisiben távozik,úgyanúgy aceton szagú lehelet. Rettenetes étvágytalanság. A bőre pedig lehet,hogy ekcematikus, ami ma elég gyakori. Inkább menj a háziorvoshoz, egy vérvételből sok minden kiderülhet! Ne izgulj. Ha tudok segíteni szólj (18 éve vagyok diabos). Ha ne adj Isten mégis az,akkor nagyon jó orvost is tudok,de nem gondolnám,hogy erről van szó. Mosószer, étel allergia, izzadékonyság stb. Kérlek mindenképp szólj,mi történt! És legfőképp maradj nyugodt!
2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még nem aggódok, vizeletmintát kell bevinnem az SZTK-ba, majd utána kezdek el izgulni... Másod-unokatestvérem kicsi kora óta cukorbeteg, sajnos tudom, mivel jár ez... Még írok, ha megvan a lelet.


Amúgy nem iszik sokat, nem acetonszagú a lehellete, a bőrén sajna vannak kiütések, ami alapján a bőrgyógyász ételallergiára gondol, ennyi. Mostanában kicsit kevesebbet eszik, de az, gondolom, a meleg miatt van, amúgy szépen gyarapodik.


Csak meglepődtem, hogy kapásból erre gondolt a gyerekorvos és a bőrgyógyász is.

2010. júl. 15. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól van! Izgulok értetek! Irj mindenképp, hogy mi lett az eredmény!!!!
2010. júl. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vizeletet még mindig nem sikerült gyűjetni, viszont a biorezonancia-vizsgálat alapján valszeg "csak" tej, tojás, banán és E621 allergia...
2010. szept. 16. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Azért jobb így,hogy "csak" ezekre allergiás.Szép napot nektek!
2010. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, én is örülök... Köszi, hogy figyelemmel kísérted az eseményeket.
2010. szept. 19. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!