Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utasítja el az esti...

Miért utasítja el az esti tápszert?

Figyelt kérdés
10 hós babám, már csak reggel-este iszik cumisüvegből tápszert 250 ml-t. Reggel megissza, ha hagy belőle 2órán belül megitatom vele a maradékot,nincs gondja vele. Az estinek a felét meghagyja az utóbbi időben,ellöki az üveget kéri a cumit és alszik. Nem kel éjjel egyszer sem.Így a maradékot nem issza meg. 4kor uzsizik, 7körül vacsi,fél 8ra alvás. Ma nagyon elfáradt, előrébb jött minden.Most vacsizott volna de egy kortyot se ivott csak üvöltött. Cumi+ölelés már alszik is. Persze ha emiatt éjjel fel kel megkapja,hűtőbe teszem. De miert van ez? Eddig sose hagyott az estiből se,ilyet hogy semennyit se meg pláne nem csinált még. Lehet túl laktató volt az uzsi? Nem éhezett meg csak elfáradt,álmos lett? Csak akkor ez a folyadék+tápanyag kiesik neki. Ha végleg elutasítja mit adjak helyette? Pohárból nem iszik olyan ügyesen,sok mellémegy.( ha a cumisüveg lenne a baja)

2019. szept. 6. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért utasította el, mert fáradt volt az evéshez.Te magad írod, hogy bealudt mint a bunda.Ha éhes lesz és szomjas fel fog kelni és jelezni fogja és nagy valószínűséggel el is fogja fogadni.Egy alkalomból ne vonj le messze menő következtetést.Főleg azt ne hogy akkor mostantól nem issza meg a tápszert:D
2019. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csak maximum 120 milit iszik este, ha több vacsorát eszik, akkor otthagyja, nem hiszem, hogy ez olyan nagy baj lenne, mivel eszik mást és abban is van tápanyag.
2019. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostanában én is sokszor járok így (heti 2-3x)pl. Múltkor egy fél joghurtot uzsonázott ami semmi. 8kor egy korty tápszert nem fogadott el. Mondjuk fel volt pörögve. Vártam míg elálmosodik. Akkor sem. Előhalásztam egy jó éjt tejbegrízt. Egy falatot meg nem evett. Hát gondoltam biztos nem éhes mert fogzik. Mikor megláttam a sonkás szendvicsemet azért meg nyúlkált, bevágta az egészet. 🤷‍♀️Nem is értem. Valószínűleg este szendvicset adok majd neki, meg bepróbálkozom a tejitallal(ha nem jön be akkor a tejjel) 1 éves
2019. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!