Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van sorrendje az etelek...

Van sorrendje az etelek bevezetesenek?

Figyelt kérdés
Azt tudom persze h gyumolcs, zoldseg es kesobb a gluten (5hos tapszeres a babam) de arra gondolok pontosan, h ma adtam neki eloszor egy kanal oszilevet. Holnap 3 kanal, utana 3x 2 kanal, aztan pure... azt is fokozatosan. Jovo heten megint vmi gyumolcsot gondoltam, utana adhatok mondjuk edeburgonyat? Es azt hogy kell adni annak ugye nincs leve? Siman parolva, puresitve aztan durr bele?

2019. szept. 23. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Mindenki úgy csinálja ahogy akarja, és úgy, ahogy a környezete diktálja.


Èn ahol eszek a gyümölcsöket csak 7 hós kortól ajánlják mert tele van savval.

Èn egy hétig répát adtam(ahogy írod elöször kanalanként), majd egy hétig csak krumplit, aztán egy hétig csak pasztenákot. Elkezdtem ezeket keverni, ezzel kb 4 hét után már annyit evett, hogy kiváltottam egy étkezést. Kb 7 hósan kezdtem el ugyan így a gyümölcsökkel délutánonként...

2019. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy csináltam,hogy fokozatosan vezettem be az új ízeket,ahogy te is írod. Ez azért fontos,hogy ha valamire allergiás lenne,tudjuk,hogy mire,és ne 2 új ízből kelljen kitotózni,hogy melyik volt a ludas. Elöször Sinemil tejpéppel kezdtem. Ezt ki kell iratni,gyógyszertári,ez hasonlít legjobban a tápszerre,ízben és összetételben is. Ezzel szokta magát a kanalat. Aztán gyümölcsök,én az almával kezdtem. Később zöldségfélék. Ha én készítem neki,só nélküli vízben párolom,és tápszerrel pürésítem. Ezt a védőnő javasolta így. 5 hónapos volt 1 hete. 4 hósan kezdtük,most már mindent megeszik,amit ebben a korban lehet. Kivéve a spenótot😃. Sok sikert a hozzátápláláshoz nektek,és egy jó étvágyú,nem válogatós és nem allergiás babàt😃.
2019. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam ennyire aprólékosan, először sütőtököt kapott, 3 kanállal, másnap megevett fél üveggel, aztán kapott másnap répát ugyanígy, utána talán őszibarackot, édesburgonya az nagyon jó, nem kell mindenből lét adni. adjál neki nyugodtan.
2019. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Sosem adtam leveket egyiknek sem. Egyből püré. 3-4 kanál. Aztan dupla, harmadnap dupla. 4.nap amennyivel jól lakik. Utana jöhet a kövi íz. Soha nem sorrendeztem, megnéztem nagyjábol miket adhatok és azt adtam.
2019. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan szempontbol nincs sorrend hogy eloszor gyumolcs aztan zoldseg. Ha ugy gondolod adhatod neki eloszor a krumplit, aztan almat, repat, barackot, sutotokot...teljesen mindegy ezeknek a sorrendje :)
2019. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!