Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a babát az esti...

Hogyan kell a babát az esti tápszerről átszoktatni tejitalra vagy tejre?

Figyelt kérdés

Gondolom itt is a fokozatosság a lényeg. De mégis hogyan?


Köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 1. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt fokozat, elfogyott a tápszer, kapott tejitalt. Miért kell mindent túlkomplikálni?
2019. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes. Egyik nap tápszer, másik nap tejital. Amúgy szerintem nem sokban különbözik a kettő, max. összetevőkben, de se sűrűségre se színben nem változik.
2019. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő, tehát sehogyan nem kell átszoktatni.
2019. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönöm!

Mondjuk azt nem értem, hogy ha ugyanaz a kettő, akkor mi értelme van a tejitalnak.

2019. okt. 1. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából csak jobban hangzik, meg jobb az íze, mint a tápszernek, gondolom cukrozott. Tejet is adhatsz neki, én nem azt választottam, mert mi sem isszuk meg magában a tejet, nem is gondolom olyan egészségesnek, a tejitalban sok a vitamin, ásványi anyag, viszont nálunk 2 hét alatt fogy el egy 2300 forintos doboz, a tej olcsóbb lenne.
2019. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hehe, egyik nap tápszer, másik nap tejital....azt hiszem nem találkoztatok a fiammal :) olyan szinten köpte ki, hogy szép volt nézni XD az összes létezővel ezt csinálta. Végül no tápszer, tejital lefekvés előtt. Add oda neki, vagy megissza, vagy nem.
2019. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!