Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelust válasszam az...

Melyik pelust válasszam az újszülöttemnek? Mennyi kell és mennyibe kerül egy havi adag?

Figyelt kérdés
2007. dec. 10. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Vannak újszülött méretezésű pelenkák, azok mind jók. A Liberónak van köldökvédő fazonja. A márkásabbak jók persze, a névteleneket én allergia miatt még nem használnám, csak később. Óvatosan kell bevásárolni, egyszerre egy csomagot, mert nagyon hamar kinövik. Sőt, ha már tudjátok a baba becsült méretét, ha nagy a baba, nem is fogjátok tudni használni ezeket a piciket. Jó babavárást!
2007. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

szia!

én mindkét lányomnál az első 3 hónapban pamperst használtam.nagyon tudom ajánlani főleg az első hetekben mert a new born változat a híg kakit is beszívja és nem csípi ki azonnal a bab bőrét.jó a liberó és a dm-es pelenka is.

mostmár holland pelenkát használunk amit házhoz hoznak ha nagy tételben rendelek.nagyon jó minőségű puha bőrbarát gumis derekú és tépőzáras és nem utolsó sorban 27ft/db míg a pampers 42ft/db.

a pelenkafutártól is tudsz rendelni.

ja és még a tesco-s is jó!a lila csomagos

2007. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknak a Liberó, fiúknak a Papers jó. A lányora és p.. adtam és kifolyt a pisi. Mi amíg 1-4 hónapos volt kb 10 pelust használtunnk. Most, hogy 8 hónapos már elég a 6 pelus. Persze már a nagyobb pelenka több nedvességet bír. Érdemes a 84 db-os kiszerelést megvenni, mert így olcsóbb. A Dm-ben mindig olcsóbb a pelus. :)
2007. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pampers-t használtam 2-6 kg-ig egészen három hónapos koráig. Az 3000,- ft havonta kb. Most próbáltam ki a DM-ben kapható pelenkát, ami 1290 ft, de abból is kettő kell már neki havonta. Az is nagyon jó nedv szívó és olcsóbb mint a pampers.
2008. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!