Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen bodyt vegyek?

Milyen bodyt vegyek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy átlapolható kényelmesebb és egyszerűbb eleinte. Tényleg? Amit a fején lehet áthúzni abból többet látok.

2019. okt. 23. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg egyszerűbb az első hetekben az átlapolós, de ha nem tudsz olyat venni sem lesz semmi gond.
2019. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha találsz átlapolosat vegyél, de csak kicsi méretekben.
2019. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Később már nem fogom szeretni? 56,62es méretekben gondolkozom most.
2019. okt. 23. 16:38
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
56-os méret kb 2 hétig lesz jó, 62-es még egy hónapig. Az első fél évben havonta 1 -1,5 kg körül híztak a lányaim, és,egyik se tömör gyönyör. A helyedben vennék 68-ból is, mert brutál milyen gyorsan nőnek az első időben. Egy éveseknek pl már 80-as méret kell.
2019. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
A tescoban vannak pamut átlapolós bodyk 5-ös csomagban. Jó minőségűek, strapabíróak. Van fehér és mintás is, bár a mintának nincs sok értelme télen :)
2019. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Az átlapolós azért is jó, mert ha hátközépig felkakkantja magát, akkor nem kell áthúzni a fején, simán át lehet húzni a törzsén és a lába felé levenni (nem tudom mennyire érthető), és nem lesz a haja kakis.
2019. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg jobb,mivel az én 8 hónapos fiam utálja, ha a fején húzom át a bodyt, pulcsit, bármit. Az átlapolhatóval nekem az volt a problémám, hogy a mellkasánál mindig több csupasz felület maradt ki.
2019. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem minden baba egyforma. Én az 56 centivel született lányomra még egy jó hónapig ráadtam az 50-es ruhákat vegyesen az 56-al, majd a 62-est 4,5 hónapos korában nőtte ki, pedig tök átlag baba. De mindegy, nem ez volt a kérdés. Jó az átlapolós, egyszerűbb ráadni. Én 56 és 62-es méretekben vettem, utána már áthúzósok voltak csak. Amúgy teljesen jól el lehet boldogulni a sima bodykkal is.
2019. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem fogod szeretni később, mert egy nagyobb csecsemő már nem fekszik szépen a hátán miközben öltözteted, sőt sok gyereket pelenkázni se egyszerű fekve emiatt. 68-ig nyugodtan vehetsz átlapolosat is, de úgyis, gyerek- és anyukafüggö, hogy mit szerettek.
2019. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan utáltam az átlapolóst és a férjem se szívesen adta rá, mert nem szerette, hogy ezer patenttal záródik. A borítéknyakú bodyt is le lehet húzni baleset esetén lefelé és szerintem kényelmesebb a gyereknek, ha fele annyi patent van.
2019. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!