Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tépőzárat bárhova tapaszthat...

A tépőzárat bárhova tapaszthatom a pólyán vagy csak a "helyére"?

Figyelt kérdés
Tehát úgy szeretném beletenni a babát, hogy a lába véletlenül se legyen kinyújtva. A lábánál laza legyen, viszont legyen a hátánál merevítés. A legjobb az lenne, ha megkötős lenne. Létezik ilyen?

2019. okt. 23. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Tök felesleges a pólya...
2019. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Minek kéne a hátánál merevítés???? Ha erre szükség lenne, akkor a baba úyg születne!
2019. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyik válasz sem volt hasznos számomra. Ha valaki tudja a választ, kérem csak az írjon.
2019. okt. 23. 20:08
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Létezik kötős. De az is totál felesleges.
2019. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2019. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Van kötős pólya is, bár sokkal jobb a fészek vagy a hálózsák. A pólyát nagyon sok baba rühelli
2019. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szívből köszönöm 4-es! Pont ilyet kerestem és az ára is barátságos! :) Utolsó, mint írtam vélemények/tanácsok nem érdekelnek!
2019. okt. 23. 22:14
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó! Csupán abban nem, hogy nem itt, hanem megfelő szakemberek között érdeklődni. :) Te is itt okoskodsz, mert úgy gondolod a pólya ördögtől való, ami igaz is, ha nem figyel az ember a fenti kritériumra, és ki se veszi belőle. Viszont számtalan előnye van, de a szövegértés teljes hiányában csak az jön át, hogy az rossz.
2019. okt. 24. 08:13
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A magyar "szakemberek" java része nem tájékozódik az új kutatásokról, orvosi ajánlásokról. A fejlett, nyugati országokban kórházak sem használják a pólyát. És amíg a magyar kórházak és "szakemberek" alkoholos fertőtlenítőt meg hintőport ajánlanak a köldökcsonkra (az alkohol még így is bejut a szervezetbe és károsítja a csecsemők agyát, a hintőpor pedig nem hagyja szellőzni a bőrt és a baktériumok is megtelepedhetnek rajta) addig nem tudnék más kérdésben sem bízni a tanácsukban
2019. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
A 8-as vagyok, négy gyerekem van, ismerem a normális kutatási eredményeket is és tudom, hogy bármilyen pólya árt a gyereknek!
2019. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!