Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok játékot ajánlani 5-6...

Tudnátok játékot ajánlani 5-6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Fejlesztő, zenélő játékra gondoltam.
2019. okt. 25. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Valaki biztos tud jókat írni én nem. Nagyon sok "fejlesztő" játékot vettem a lányomnak de egyik sem érdekli még mindig. A doboza a nyerő 😃
2019. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Merőkanál, fedő, lábos, üres pet palack. 9 hos a kicsi, de letojja a fejlesztő játékokat. Egy netkábellel viszont órakig elvan 😂
2019. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pet palack, műanyag válfa. Cumisüveg + teteje. Lányom állandóan azzal játszik, hogy ráteszi a kupakot, leveszi, ráteszi, leveszi. Vehetsz akár milyen drága fisher priceos játékot, a legkevésbé foga lekötni
2019. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
5,5 hónapos a lányom. Nem vettünk neki semmilyen kifejezetten fejlesztő játékot, szerintem a hétköznapi tárgyak sokkal jobban fejlesztik a fantáziát és a kreativitást, mint a pörgő-csörgő-színes-zenélő izék. Van persze plüss csörgője, rágókája is. Nálunk a kedvencek: fél literes petpalack benne apró kövek, hogy zörögjön. Fakanál, üres papírdobozok, szőnyeg rojtja, fém teásdoboz, nagypapa egy régi, (fertőtlenített) szemüvege (szárak összekötve, műanyag lencse), függönyök, felfújt és összekötözött műanyag zacskó.
2019. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Sakk, Monopoly, Dixit.


De most komolyan, milyen választ vársz erre? Mondókázz, énekelj neki, tedd sokat hasra.

2019. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi fél éves korában vettünk clemmy baby puha építőkockákat neki, csészepiramist, neten válogattam mert fél éves kortól már rengeteg kézségfejlesztőt feldob a kereső.
2019. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kérdező mondjuk ajándékba venné. Az én gyerekem is sokat játszik palackkal, dobozokkal, táska csattal stb, de elég furán néznék ha valaki beállítana egy használt palackkal, hogy ezt hozta a gyereknek. Az én babámnál ilyen idős korban az oball lyukas készségfejlesztő labda volt a favorit.
2019. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak a fakanál volt a nyerő, még a fogzást is segítette.Hiába voltak zenélő játékok amiket kaptunk. Plusz sokat mondókáztam, énekeltem neki.
2019. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!