Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat a baba egész...

Miért sírhat a baba egész délelőtt?

Figyelt kérdés

Hajnalba megszoptatom és visszaalszok aztán jön a reggeli szopi és végig sírja az egész délelőttőt. Nagy nehezen megnyugtatom a következő etetésig. Délutánt jobban viseli, az estét végig nyöszörgi de alszik.

Csak ezzel a délelőttöti ébrenléttel nincs kibékülve.

5 hetes baba anyukája


2019. okt. 30. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Fájhat a hasa, lehet fáradt, lehet, hogy most kapcsoltátok be a fűtést és zavarja a meleg, száraz levegő, vagy éppen fázik. A frontokat is nagyon megérzik a babák. Menjetek sokat sétálni, a levegő jól fog esni neki is.
2019. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen van növekedési ugrás, az is közeledhet.

Hordozni próbáltad? Ez pont az a kor amikor nagyon utálják ha leteszik őket

2019. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szinte folyamatosan a kezembe van vagy rajtam fekszik
2019. okt. 30. 12:05
 4/10 anonim ***** válasza:
De akkor is sír, amikor a kezedben van?
2019. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Séta nem segít? Kendőben?
2019. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem eszel vagy iszol esetleg előtte valamit, amitől fáj a hasa(kávé?) ? Nekem is sírós volt reggelente, ezért mindig elvittem reggeli után egy nagy sétára, akár esett, havazott, fújt a szél vagy mert még nem volt 40 fokos hőség, nagyon élvezte, megnyugtatta vagy aludt még egy jót. Nálunk még a zenehallgatás is bevált, youtuberól szólt az altató, fehér zaj vagy a karácsonyi dalok😅😅(februári babám van, karácsonykor a last christmasra mindig abbahagyta a rugdosást a pocakomban🤣🤣)
2019. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, ha járkálok vele akkor megnyugszik nézelődik egy darabig csak nem tudom sokáig tartani mert fáj a hátam :/ Ma délelőtt kinyitottam az ablakot hogy friss levegő hátha jót tesz neki, egy kicsit segített is elaludni de aztán sírva kelt fel újból a következő etetésre. Viszont utána aludt 3 órát most ettetem meg újból és nyugodtan alszik tovább.
2019. okt. 30. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne ablakot nyiss, hanem vidd el sétálni szegényt. Én is megbolondulnék egész nap a házban.
2019. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ki szoktam vinni sétálni csak még nem tudom levinni a lépcsőn a babakocsit így apát megvárjuk és úgy viszem le
2019. okt. 30. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Valahogy a délelőtti sétát kene beiktatni mindennapi programnak, 1-2 ora séta jót tenne neki, es neked is.

Nem tudom hanyadikon laktok, de szintről szintre próbáld meg levinni a kocsit

2019. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!