Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám ilyen "kicsi"...

Csak az én babám ilyen "kicsi" 9 hónaposan?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom hogy 70cm felett vannak már és hogy 9kilo körüliek. Azok is akik olyan adatokkal született mint az én kislányom.

2900al született és 48cm

Most 9 hónapos múlt és csak 66cm és 8kilo

Apuka egyébként magasnak mondható, én inkább alacsonynak.


Igen tudom hogy minden baba más. Csak fura hogy mindig a nagy babákat látom. Ilyenkor csak elgondolkodom hogy levagyunk maradva vagy mi?!

(Egyébként csinál mindent ügyesen már,kúszik,mászik,áll,lépeget...stb)


2019. nov. 14. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindneki válaszát! 🤗
2019. nov. 15. 10:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Tényleg minden baba más. Az enyém pl 4 hónaposan 8 kg és 66 cm. Jó nagy baba. Eleinte zavart, de mit csináljak. Mozgékony, vidám, nagyon gyors a mozgás fejlődése. De más babához képest hatalmas. Sok 5-6 hósnál is nagyobb, akivel találkoztunk. De mi se vagyunk kicsik, ő miért lenne az 🙂
2019. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pont nemrég néztem a kis könyvem, jó régi ugyan de én egy évesen 7100 gramm és 69cm voltam. :D
2019. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó! De jó neked hogy megvan nektek, nekünk sajnos nincs, de olyan jó lenne látni mekkora is voltam. 😁😁


Nem aggódom egyébként, mert azért nem törpe mégha kicsit kisebb is mint kortársai. Viszont nagyon jól fejlődik, vidám boldog baba és a legfontosabb hogy egészséges. 🤗🤗


Köszönöm a válaszaitokat!

2019. nov. 15. 20:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Én kisfiam 10 hónaposan volt 8050 gramm, egy évesen 8500gramm volt.
2019. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!