Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok 1 évesetekkel?...

Mit játszotok 1 évesetekkel? Mi a kedvenc játéka? Mi a kedvenc mondókátok? Honnan lehet el lesni 1-2 mondókát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
11hónapos a babám, nálunk most van a nagy felfedezés,állandóan sétálni kell vele a kertben( most tanul járni)kavics-levél-bogarak most ez a menö.Amúgy meg olyan dolgokkal van elleginkább mint a fakanál az üres dobozok,müanyag vállfa.Van egy zenélö-villogó zongorája is azzal is szeret játszani.Az egyszervolt.hu ott nézz szét.
2010. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kisfiunk 3 honapos mult, es en legtobbszor az egyszervolt.hu honlapot ajanlom. Nagyon klassz.
2010. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ez (volt) a kedvencünk:

Fújja a szél a fákat

Letöri az ágat

Reccccs.


Az első mondatnál a kezem a magasban(mintha tényleg fújná)

majd a következő mondatnál fokozatosan jön a kezem a csípőmig(mintha a faág meghajolna)

A reccsnél pedig leguggoltam a kezem pedig letettem a földre.

Egy idő után már te mondod és a baba mutogatja:)



...és még ez:



[link]

2010. júl. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 2 hete múlt 1 éves, nagyon szeret "futni" az apjával:-) Fogja mindkét kezét és tempóznak előre, csak úgy kapkodja a kis lábait, szinte alig éri a földet:-D Jókat nevetünk mi is rajta és Ő is kacag ilyenkor:-)

Egyébként még nem jár egyedül, csak kézen fogva. Nagyon félős baba, leginkább nem köti le semmi, a nyakamban lógna egész nap.... Meg elkezdődött a hisztis korszak... Csak úgy sikít, ha nem veszem fel abban a pillanatban, ahogy Ő csimpaszkodik a lábamba, vagy lefejtem a kezét, mert valamiért nem tudom felvenni, na akkor földhöz vágja magát és ordít. Nagyon anyás. Ha 5 percig nem vagyok a látótérben már sírni kezd. Tegnap a játszótéren egy kislány sikított, úgy megijedt tőle, hogy 10 percen keresztül sírt és szorította a nyakamat:-) Érzékeny kisfiú...

Egyébként a csip-csip-csókát nagyon szereti, a végén Ő is csinálja a hess-hess-t:-) Meg a tapsi-tapsi-mamának... szereti, Ő is tapsol. A játszótéren főként figyeli a többi gyereket, ahogy játszanak és megy utánuk, de a játékok még nem igazán érdeklik. A kavicsokat Ő is szereti megfogdosni, rakosgatni. Virágot szeret szedni a fűből:-) Meg minden ami elüt a környezettől felszedegeti:-)

Van egy járássegítője, tud vele gyorsan menni, de nem igazán szereti, csak a kezünket fogva járni. Egy nagyobbacska traktort szeret tologatni a lakásba. A műanyag edényekre megkeresi a tetejüket és azokat rakja össze. Meg a műanyag flakonok kupakját veszi le aztán rakja vissza. Ezeket szereti.

És a tiéd?

2010. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az én kislányom 13-án volt 1 éves és mindennel szeret játszani amivel nem szabad:)Nagyon kis csíntalan egyébként imádja ha éneklek neki(senki más nem ilyen hálás közönség:D)Szoktunk birkózni meg hasonlók.Most már eljátszik maga is.Ha megunja kimászik hozzánk mi meg labdázunk vele vagy hasonló játékokat játszunk.
2010. júl. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!