Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Napok óta a délutánok katasztrófák. Délelőtt eljátszik, elvan, ritka mikor jön hogy vegyem fel. Déli alvás után mikor felébred szörnyű. Végig ordít de tényleg mindenért, hisztizik, folyton fel kell venni. Ha elmegyünk valahova szintén végig ordít. Amint jön a délután én is megyek át idegbetegbe mert tudom mi lesz...

Hetek óta ez megy, Ő 15 hónapos


2019. dec. 18. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Aaa nyugi, 15 hónaposan az enyém is ilyen volt: végigordította és hisztizte a délutánt. Most 18 hónapos és mostmár nem csak délután hanem egésznap ordít és hisztizik mindenért IS. 😅
2019. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg leültök csak rá figyelve játszani, nem jobb?

Nem álmos?

2019. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dejooo 🤣🤣🤣

Ha leülünk vele elmegy onnan. 🤣 Eddig leültünk rajzolni, olyan ügyesen rajzolt, elvoltunk akár 1 órát is most elmegy és mást csinál.

2019. dec. 18. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Véletlen egy másik kérdéshez válaszoltam...

Szóval próbáltál ilyen asszisztált szabad játékot, hogy leültök a polca melle a szőnyegre, Te lazán lapozgatsz egy magazint (ne telót), betesztek halk zenét, ő meg játszik és ha bevon vmibe, rögtön reagálsz. "Megmutatod anyának a kisautót? Dejó, köszönöm" vagy ilyesmi, és csak akkor avatkozol be és veszel le új játékot vagy adsz ötleted ha látod hogy elakadt?

Ez nagyon feltöltő, fejlesztő és a kapcsolaztotoknak is jó.

2019. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!