Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokszor olvastam már a Hipp-es...

Sokszor olvastam már a Hipp-es kuponokról. Hol lehet ilyeneket beszerezni? A honlapon nem láttam semmi regisztráció-féleséget.

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Regelni nem kell, csak meg kell dobni őket egy e-maillel, hogy legyenek szívesek, postázzanak a babád életkorának megfelelő kupont. Ha jól emlékszem, info@hipp.hu.
2010. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, már írok is nekik.:)
2010. júl. 20. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:

de elvileg a kórházban kapott felicitas csomagban van egy ami a legelső azzal lehet elinditani a folyamatot


sajnos sokan nem kapnak a kórházban és nagyon jól irta az első válaszoló igy lehet kérni a pótlást.

2010. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kórházban én sem kaptam, vagy csak elkerülte a figyelmemet, de erre kicsi az esély, a kuponos dolgokra le szoktam csapni, sokat meg lehet velük spórolni. Már írtam is nekik, remélem, fognak küldeni.:) Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 20. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
én a múlt héten írtam nekik, már másnap válaszoltak e-mailben,két nap múlva megkaptam a 2-es és a 3-as kupont.A 2-esben volt egy rövid ujjú póló, egy hipp gyümölcslé, egy hipp spenót krumplival, egy tápszer minta, egy tejpép minta, két instant tea minta egy kiskanál.A 3-asban egy előke, egy hipp sonkás tészta ,egy kecskeméti gyümölcs és egy kecskeméti gyümölcslé.a 2-esben volt egy újabb hármas kupon, azt is ki fogom majd váltani újra.ja, és amikor megkaptam postán a két kupont, másnap megint küldtek egy kettest, így összesen négyet kaptam,de nem fogok reklamálni:-)
2010. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.beleírtam, hogy tíz hónapos a fiam, gondolom azért küldtek 2-es és 3-as kupont is.
2010. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is e-mailen kértem, és direkt beleírtam hogy ikreim vannak, és kettőt kérnék (felicitasból is kettőt kaptam) erre csak egyet kültek. :( Olyan rossz, most a kaján persze tudunk osztozni, de pl. egy kiskanál, vagy ahogy írtátok póló? melyiknek adjam? Lehet ki se váltom.:(
2010. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
JA, és a kórházi csomagban szerintem se volt, mert arra én is rácsapnék.:) főleg meg hogy kettő!
2010. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ikres Anyuka!

Írj nekik egy új e-mailt de másik e-mail címről, és fognak küldeni.Ma hallottam egy barátnőmtől,hogy ő így csinálja,már töbször írt más-más e-mail címekről.Igen,mint írtam pólót is küldenek, ez egy rövid ujjú fehér póló.jó nagy méret, nem tudom mikor lesz jó a fiamra.

2010. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszi. DE azt is írjam bele, hogy ikres avgyok és eget már kaptam? VAgy inkább csak mintha egy új lennék? Nem akarok hamisítan.:)

Ikrek.

2010. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!