Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babával 7 órás...

15 hónapos babával 7 órás vonatút? Kinek van tapasztalata? Igény szerint szoptatott. Ha vki ismeri: Budapest-Munchen railjet, meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 16:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem a szoptatásról nyitottam a kérdést, hanem h hogyan bírja egy ennyi idős a 7 órás utat.

A szoptatás pedig legyen már az én dolgom, de köszi az aggodalmakat.

2020. jan. 1. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Hat ne haragudj, de itt pont a szoptatás a sarkalatos kérdés. Egy majdnem 1,5 éves gyerek simán kibír 7 órás utat. Kell neki kaja, szabad tér hogy ne csak egy helyben kelljen ülnie, néhány játék azt ennyi. Itt ebben a képletben csak a szoptatás a furcsa. Nem az, hogy kap anyatejet, hanem hogy egy ekkora gyerekkel meg kell tudni beszélni hogy majd kap ha odaértetek, addig kap bármi mást, amit enni-inni szokott. Vagy simán csak megszoptatod. Ennyi. Olyan vonatot nem láttam, ahol el lehetne vonulni szoptatni hacsak nem a WC-be ahova nyilván nem fogsz, mert undi.
2020. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De igen, ez ilyen vonat. Van külön erre fent tartott terület. Mióta a kedves második írta, h már van gyerekzóna is, megnéztem és van.

De tényleg nem értem a szoptatás körüli herce-hurcát. Itt tényleg mindenki, aki válaszolt 50 éves és még sírni hagyta a gyerekét vagy miii ???

2020. jan. 1. 21:22
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem hagytam. Csak 15 honaposan mar nem non stop a mellemen csungott, mint egy ujszulott.🤦‍♀️
2020. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy érdemes lenne beszerezned egy szoptatós poncsót ha nem fülkés a vonat, főleg ha este utaztok.
2020. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom majd akkor is így nyávogj ha 5 évesen se bír ki a gyerek 7 órát, vagy be kell menni majd hozzá a suliba 2 óránként cicit adni. Úristen
2020. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó egy i_i_t_!

Igen, gyakori az általános iskolában a szoptatás 🤦‍♀️

2020. dec. 27. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!