Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány ft/db áron veszitek az...

Hány ft/db áron veszitek az akciós 4-es pelenkát?

Figyelt kérdés
márkától függetlenül, milyen az az ár amire azt mondod annyiért már megveszed?
2010. júl. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

DM ben most van akciós Libero, ha beváltod a 25%-os kupont, akkor már nagyon jó. És most minden pontbeváltáshoz, adnak egy ajándék blokkvégi 10%-ot.

Igy 40 ft alatt jön ki, általában kuponozok, minig jól jövök ki.

A tárolódobozos Pempers is 38 ft-ra jött ki,amikor volt.

Van vagy 600 pontom kártyámon.

Én márkát választok(Pampers, Libero) amúgy, nem veszek pl tescos pelenkát

2010. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a 38-45Ft az "ideális".

Sok aukciós oldalon van ilyen olcsóbb, I-III.osztályú pelenka 22-38Ft/db árban, na attól én óvakodok, mert 2x már jól beürödtem vele, azóta megnézem mlyet és hol veszek!

2010. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs, fürödtem, elírtam, de nem is én fürödtem, hanem a lányom a pisiben:/
2010. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pampers, libero, huggies vagy esetleg tesco, ezekre gondoltam, az ömlesztett noname-ek, nejlonos pelusokat nem is szoktam nézni ártól függetlenül.


Én 40 ft alatt veszem mindig, sőt a dmben akcós pampers-t + 25% kuponnal 33 ft-ért vettem, most a huggiest 38-ért

2010. júl. 21. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

első

Igen, DM-ben jössz ki a legjobban:-)))

2010. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is DM törzsvásárló vagyok (akkor jár most a 10 százalék kedvezmény), mindig vmilyen kuponnal veszem a pelust (kb kéthetente egy megapack libero) Ha szereted ezt a márkát, regisztrálj a liberoklub.hu-n mert ott is szokott DM-es kupon lenni. Így kb 40 Ft-ra jön ki ez a jó minőségű pelus.
2010. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a pampers.hu-ról letöltött kuponokkal vettem 37-38 ft-ért pamperst, az active baby és a premium care is ennyire jött ki. 40 ft/db felett nemigen veszek, hacsak nincs vészhelyzet:)
2010. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!