Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Évia névről mi a véleményetek?

Évia névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

3.kislányunk van útban és nagyon tetszik az Avia név, amit angol nyelvterületen használnak, magyarítva lenne Évia. Nem szeretnénk ezt a nevet adni, magyarosan leírva hülyén néz ki, de külföldön én biztos adnám. Csak érdekelne, nektek, hogy tetszik.

Két kislányunk neve (Olívia,Dalma) mellé keresünk passzoló nevet, úgyhogy névjavaslatokat is szívesen fogadok, bár már szinte biztos a neve, de hátha megtetszik valami más.


2020. jan. 17. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, mindenki Évának értené.

Mellesleg, én angol nyelvterületen élek, sose hallottam, láttam Avia nevet, Ava az, ami divatos most. I nélkül.

2020. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha az Adél tetszik, de közben most megtetszett a Léna is, akkor a Léda nem tetszene? Egyrészt csak egy betűvel tér el a Lénától, másrészt az Adél visszafele Léda. Ez ilyen arany középút lenne. :D

De gondolom választottatok már. Mi mellett döntöttetek? :)

2020. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Léda lett a kislányunk neve.

Vicces, utolsó válaszoló, hogy te is ezt írtad, mert pont emiatt gondolkodtunk el, hogy Adél/Léna, aztán végül összegeztük a kettőt.

2020. febr. 3. 17:38
 24/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kislányotokhoz! :) Akkor egy rugóra járt az agyunk. 😀
2020. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!