Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségűek a tesco-s...

Milyen minőségűek a tesco-s babaruhák? (Cherokee, saját márka és az f&f)

Figyelt kérdés
Ma voltam és vettem a lányomnak pólókat és nadrágokat, pamut mind. Féláron voltak és nagyon édesek.
2010. júl. 21. 23:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem a marka a lenyeg, hanem hogy kenyelmes legyen neki. Amugy szamold ki, hogy mennyit sporoltal rajta es gondolj arra, hogy ezzel is hoozajarultal a csaladi kasszahoz. Elhasznalni amugy se fogja, ha meg nagyon kicsi, mert hamar kinovi, ha meg mar nagyobbacska, akkor nem igazan tudsz vigyazni a ruhakra, es mindegy mennyibe kerul, osszekoszolja, kinyujtja, kiszakitja. :)
2010. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekünk szinte csak tecsós babaruháink vannak. Nagyon szeretem, hogy tiszta pamut, nem műszálas, tartja mindegyik a színét, nem nyúltak ki, csak annyi, hogy a térdeknél kibolyhosodtak, mert a kisfiam állandóan mászik, de van bolyhtalanítóm, azzal le szoktam szedni, így felfrissítem.
2010. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Cherokee ruhákat már sokszor vettem a gyerekeknek, én meg voltam velük elégedve. Nem nyúltak, fakultak ki sok mosás után sem, pedig többet elörökölt a kislányom a nővérétől. (ketten is hordták)
2010. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a kislányom 6 hónapos lesz és 6-9 hónapos ruhákat vettem neki) 2 rövid ujjú pólót, két nadrágot, 1 hosszú ujjú pólót és 2000,- volt, megérte! Meddig lesz vajon rá jó, lehet tovább is, mit 9 hónap?
2010. júl. 21. 23:52
 5/21 anonim ***** válasza:
Háááát, minden baba máshogy nyúlik... Kisfiam 10 hónapos, még a 6-9-es rucikat hordjuk. Vettem már 9-12-es bodykat, de még elég nagyok rá. Lehet, hogy nálatok is tovább jó lesz rá.
2010. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azert mar nem ugy nonek mint a gomba:)

Vagyis remenykedek benne, mert a lanyom 5 hos es 6-9 hos ruhait lassan kinovi :S

pedig eskuszom, hogy nem nyujtom XD

2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Milyen hosszú és súlyú a kisbabád? A lányom 67 cm és 6800 gramm.
2010. júl. 22. 00:04
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha ez nekem szolt mint utolso valaszolonak akkor 9510g es 74 cm.Ma mertek igy eleg pontosak az adatok :)

2010. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
a 74 cm az nem 100%....lehet 73 vagy 75 is :) kulfoldon elunk es itt nem merik csak a sulyt, de a hosszat mi mindig hozza merjuk itthon.
2010. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen neked szólt, szép nagy baba, persze minden gyerek máshogy fejlődik. Szerintem nekünk sokáig jók lesznek a 6-9 hós ruhák. :) Nem sok időm volt szétnézni, mert siettem. Szerintetek őszre/télre érdemes most már venni ruhákat? (azokat nem néztem)
2010. júl. 22. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!