Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek kicsi gyermekét lágyéksérvvel műtötték? Mi volt a menet a kórházban? Hány nap után engedték haza? Ott lehetett maradni vele végig, ugye?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rég volt, de engem 3 évesen műtöttek.Egyedül voltam, csak látogatni jöttek a szüleim.Egy hétig benn tartottak.Nem volt szörnyű, csak a varratszedés, meg, hogy ellopták a mackóm.
2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád, fiú, lány?

Az én lányomat 5 hósan műtötték a Heim Pálban, a petefészke türemkedett át a sérvkapun, ezért mindenképpen meg kellett műteni. 1 hósan vették észre, csak meg kellett kapnia az oltásokat először.

Elvileg műtét után következő délelőtt már jöhettünk volna haza.

De nálunk sajnos nem így volt, 1 hétig bent voltunk. (Bent lehetsz mellette végig, kivéve persze a műtétet.)

Több hasonló műtét is volt aznap, rutinról van szó, csak mi voltunk olyan pechesek, hogy elhúzódott a dolog.

Valószínűleg éjszakára csak egy széket kapsz, azon pihenhetsz.

Előtte elmondják, hogy pontosan mikorra kell menni, meddig ehet-ihat a baba. Ő éjjel 2-ig cicizhetett, utána 6-ig már csak teát, de nem volt belőle gond.

Nyugodj meg, minden rendben lesz!

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan, hátha segíthetek!

2010. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kisfiam 13 hónapos. Már a kezdetektől van neki a sérve, mivel azonban a sérvkapun semmi nem türemkedett át, azt mondták a sebészeten, hogy várjunk vele, mert még beforrhat. A 10 hónapos tanácsadáson azt mondta a gyermekorvos, hogy beforrt, mert nem érzi már a lyukat. Nagyon megkönnyebbültünk a hírtől. Az egyéves tanácsadáson csak úgy ellenőrzésképpen kértem, nézze meg mégegyszer, biztos, ami biztos. És akkor jött a hidegzuhany, hát ő még érzi most is. Nagyon megrendült a bizalmam a dokiban, hogy lehet ebben tévedni? És ha nem kérdezek rá? Két hét múlva megyünk a sebészetre, meglátjuk, ott mit fognak mondani. Mindenesetre az megnyugtató, hogy végig ott lehet lenni a kórházban. Melyik kórházban voltatok? A gyermekorvosi beutalóval mentetek oda? Ezt sem értem, mert 6 hónapos korában a kórházba küldött minket kontrollra, most meg az SZTK-ba.
2010. júl. 22. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A Heim Pálban voltunk, és nem volt beutalónk, hanem a kardiológiáról küldtek át minket (mert sajnos oda is járunk) a sürgősségire, ill. a sebészhez. Ott derült ki ugyanis, hogy sérve van, gyakornokok tapintották ki!!!
2010. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!