Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortenik azokkal a babakkal...

Mi tortenik azokkal a babakkal akiknel mar az elso honapban fitymaszukuletet allapitanak meg?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi hogy azonnal kezeltek valamivel? kenocsokkel vagy csak megopaltak?


Az en fiamnal is mar a legelejen megmontak hogy fitymaszukulete van.


Az egyik doki rogton kenocsot irt fel majd mondta hogy huzogassam a bort 2-3 hetig minden nap majd menjek vissza es akkor muszerekkel tagitja erzestelenito mellett.

Egy masik doki azt mondta egyaltalan ne nyuljak hozza majd masfel -2 eves koraban vigyem dokihoz.


Akkor most mi van? Meg van esely ra hogy kitaguljon vagy mi? Ki mit csinalt?


2020. febr. 5. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Minden fiúbaba "fitymaszűkülettel" születik 🙈

mert az a normál állapot.

= kókler a dokitok

Nem szabad piszkálni, húzogatni.

2020. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez komoly? ezt meg nem hallottam senkitol....


Sokaktol halottam es olvastam is hogy bizony le kell huzni a bort mert meg kell tisztitani alatta mert odagyul a nemtudom micsoda es begyullad meg ilyesmi

2020. febr. 5. 12:15
 3/13 A kérdező kommentje:
sajnos egy hetig kinlodtam a bor huzassal es aztan mar nagyon bantott a dolog ezert kerdeztem meg egy masik dokit , remelem nem csinaltam semmi rosszat ezzel a proceduraval
2020. febr. 5. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Komoly bizony amit az eldő írt! Tilos piszkálni!
2020. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha tud pisilni akkor semmit de semmit nem szabad vele csinálni.


Èn külföldön élek, itt is pont azt mondják amit az elsö.

Csak nagyon de nagyon extrém esetben kell vele bármit is csinálni.

2020. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Derwer ***** válasza:
76%

Mi is külföldön élünk és itt is azt mondták, hogy hagyja békén az ifjú anyuka, ott van az apukáé ha huzogatni akar valamit. :D


Itt, Németországban asszem 4éves kora környékén fogja megnézni csak a doki komolyabban.


Egyébként ha megmarad, akkor legdurvább esetben metélni kell, na bumm. Fiatal korban, amikor amúgy is csak pisilő (és nem férfiúi büszkeség) simán belefér.

(Nekem felnőtt koromban lett csak metélve, az se katasztrófa, de azért kicsit jobban aggódtam, na. :D )


31F

2020. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk anno azt mondták, hogy fürdetéskor húzzuk meg kicsit a bőrt. Ezt tettük, egy idő után kezdett is elválni. Ahol elvált, sosem piszkáltuk. Szépen feljött X idő után. 8 éves a fiam most.
2020. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne piszkáld neki !!

Fiamnak 4 évesen vettük észre hogy jobb oldalt le van tapadva,heim pálba mentünk megnézetni majd kaptunk kenőcsöt,es időt hogy hátha. Minimális javulás de semmi komoly. Ezt 6 éves koráig próbáltuk többszöri kontroll mellett.

Végül úgy döntöttünk elmegyünk magándokihoz,ott megbeszéltük hogy iskolakezdés előtt ezt meg kell oldani.

Tehát elmentünk,zselével bekenték neki,20 perc szünet hogy hasson az érzéstelenítő,aztán a doki szép lassan hátrahúzta a bőrt. Egy mp-ig sem fájt neki a művelet,a gyógyulás 2 napig tartott,kisebb fájdalommal. Szerencsére semmi gond nincs azóta.

2020. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell piszkálni. Az első jól irta.

Amig a pisi távozik, nem probléma. Bőven raér 6-7 eves korára feljonnie. A nagyobb fiamnak 5 éves korara fordult át, a kicsiéhez nem piszkaltunk meg. Majd apuka megtanitja neki, hogy kell...

2020. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos sok orvosban még él a régi berögződés és nekünk szülőnek kell résen lenni. Az én fiamra is rögtön rámondták ezt műteni kell úristen ajaj... elengedtem a fülem mellett, mert míg nincs baj vele, nem gyulladt, nem fáj, tud pisilni, addig hagyjuk már szegény gyereket békén. Bő egy hónapja nem hord pelust és többet alakult a kukija, mint előtte 2 év alatt, bár én nem is húzgáltam. Ő húzgálja magának eleget.
2020. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!