Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehet a ventillátor abban a...

Mehet a ventillátor abban a szobába, ahol a 6 hónapos kisfiam is van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már a néhány hetes babánál is ment, mert meghaltunk volna különben. Arra mindig vigyáztunk, hogy közvetlen rá ne menjen, no meg nem a legmagasabb fokozaton ment.
2010. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nallunk is ment a ventilator. Mi ugy csinaltuk, hogy az ajto ele tettuk es ugy fujt befele. Nem kozvetlen ra hanem csak, hogy megkavarja kicsit a levegot a szobaba. Nagyon jokat aludt tolle (a hang miatt meg a kellemes levego miatt). Delutan kepes lett volna 4 orat is aludni ha ment a ventilator. :)
2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most én is azt csinálom, hogy berakom a szobába, amíg nics bent, addig forgóra rakom a fejét a ventillátornak, de ha beviszem aludni a kismanót, akkor csak egyfelé fújja a levegőt a szobában, de nem a babára. így tud aludni és még a búgó hangja jól el is altatja... :)

és nálunk is 2-es fokozaon megy a 3-ból.

2010. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon hálás lesz érte!

az én lányom 8 hetes, de már a múlt hetii nagy kánikulában ment a venti.

igaz a plafonra irányítottam és a legkisebb fokozaton ment, hogy csak keverje a levegőt.

a hangját is szereti

:)

2010. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nálunk is bevállt a ventillátor:)
2010. júl. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!