Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elveszett Egészségügyi kisköny...

Elveszett Egészségügyi kiskönyv hogyan/honnan/kitől igényelhető?

Figyelt kérdés
Sziasztok.1 éves Kislányommal 3 napot töltöttünk a kórházban, a 2. nap eltünt minden lelete, eü-i kiskönyve és az iratai.Mindenhol átnéztüka dokikkal, de sehol sem volt...hihetetlen hogy egy beteg kisgyermek iratait ellopják...a leleteiről kérek majd másolatot, taj kártyát ill. lakcimbejelentőt megcsináltatjuk, de nem tudom kitől ill. hogyan lehetne megigényelni az új kiskönyvét? Remélem tud valaki segíteni. A válaszokat előre is köszönöm!
2010. júl. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a saját gyerekorvosotokkal. Talán vele sikerül rekonstruáltatni.

Mert kellenek pl. az oltások gyártási számai. Nálunk beleragasztják a kiskönyvbe a matricát, de szerintem biztos ők is felírják a gyerek kartonjára, és onnan kikereshető.

2010. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,én is erre gondoltam, sajnos a dokink aug.19.-ig szabin van. Ráadásul májusban váltottunk háziorvost...azt hiszem a védőnőtől kérek segítséget.
2010. júl. 23. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, amgaát a kiskönyvet be lehet szerezni a nyomtatványboltban, hallottam amúlktor a dokinál egy esetet, és ezt mondta a védőnő, az adatok meg megvannak az orvosnál, vagy egy rész a védőnőnél is sztem, vele midnenképp beszélj, amíg a dokit nem lehet elérni.
2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Védőnő vagyok, a menete, nem kell neked venni kiskönyvet csak menj be az egészségházba a védőnődhöz és kérj tőle másolatot. én , amikor még dolgoztam( most gyeden vagyok) ingyen megcsináltam.
2010. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 23. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!