Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba valóban...

10 hónapos baba valóban tudatosan használja a baba, mama szavakat?

Figyelt kérdés
Nem kötekedni akarok csak érdekel.Köszi mindenki válaszát.
2010. júl. 23. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:

1 éves a kisfiam, de talán csak azt mondja hogy babababa :) de nem tudatosan! ő még nem mond semmit

voltunk tanácsadáson, és a kiskönyvben van egy rovat hogy mondja e már ezeket a szavakat, és mondtam a nőnek, hogy nem. Hát szinte nem akarta elhinni. 3-szor kérdezett vissza.

De én nem aggódok emiatt egy pillanatig sem.

2010. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, majd később 1 éves kora után.

enyém 16 hós lány, már tudatosan anyázik, apázik, de 10 hósan még nemigen csinálta.

2010. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,Én is így gondoltam, hogy azért ez inkább 1 éves kor után jellemző.Persze tudom vannak kivételek.
2010. júl. 23. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek szerint a babák fele, akkor az enyém a másik felébe tartozott.


második

2010. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem. Pláne, hogy én nem mama, hanem anya vagyok itthon, mamákkal nagyon keveset találkozik csak, mert messze laknak.
2010. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az enyém az itt felsoroltak közül:


Pá-pá-t int de csak ha ő akar és csak ismerősnek

apró tárgyakat 2 ujjal felvesz

mászik feláll lépeget ha a kezét fogom,bútorok mellett oldalazva lépeget

nevére figyel

nemet megérti

mutogatva jelez

pohárból iszik

tárgyakat dobozba rakja és kérésre is megteszi

lapozgat

színes képeket nézeget velem

de nem beszél csak gagyog egyfolytában

mindenkinek köszönöm

jó hétvégét

2010. júl. 23. 19:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! így igaz én anya vagyok itthon és nálunk sem sokat látja a mamákat.Sajnos
2010. júl. 23. 19:44
 8/10 anonim ***** válasza:

nem szokásom tul reagálni és eltulozni a dolgokat amiket tud a lányom de igen .. az enyém pl ha lát egy macskát azonnal ..hm... cica ...ca.. vagy ha babát adok neki játszani és van kedve baba kérdezel hol van a szeme megmutatja most a haját tanuljuk:-) na meg azt is tudatosan használja hogy apa ahogy haza jön apa apa..

szerintem csak kötik valamihez a szavakat amiket mondanak..

2010. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a fiam nemrég töltötte be a 11 hónapot. nagy haspók és ha készítem neki az ebédet, tízórait vagy uzsonnát vagy ha nasit lát mondja, hogy mámá és üti az etetőszéket a kis tenyerével. vagy ha jön haza az apja, és mondon neki, hogy hallod jön apa, akkor előfordul, hogy mondogatja azt is hogy apa-apa. mondja azt is, hogy baba, vagy mama, de szerintem ezek már csak úgy jönnek a halandzsával együtt. üdv.
2010. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze kedves utolsó kettő,írtam is hogy vannak kivételek.

Köszönöm a hozzászólást!

2010. júl. 24. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!