Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elárulná valaki, hogy hogy is...

Elárulná valaki, hogy hogy is van ez? 4 hónapos kortól adható a banános rizspép, de a banán 12 hónaptól, a rizs meg 6 hónaptól javasolt.

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A banán az elsők között van, amit kaphat a baba. Honnan vetted a 12 hónapot?
2010. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a banán és a rizs is 6 hós kortól adható. A bébikajáknál a 6 hós ételek 4 hónaposaknak vannak írva + azok már át vannak dolgozva, nem olyan, mint mikor mi adjuk frissen
2010. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy újabb baromság, hogy nem lehet enni banánt egy éves korig, merthogy keresztreakcióban van a parlagfűvel. Szerintem akkora ökörség... ezzel az erővel se borsót, se semmit ne adj a gyereknek, mert minden keresztreakcióban van vele.

"Ne együnk görögdinnyét, sárgadinnyét, paradicsomot, uborkát, cukkinit, tököt, zellert, ürömöt (italokban), banánt, napraforgómagot, kamillát, babot, borsót, lencsét, spenótot..."


Egyébként minden oldal kihangsúlyozza, hogy ez azokra érvényes, akik PARLAGFŰRE ALLERGIÁSAK!!!

2010. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: [link] Itt van egy letölthető táblázat,hogy mit mikor.Innen vettem! ...
2010. júl. 24. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm a banánt 8 hóstól ajánlja de hozzáteszi, hogy senki sem fogadja meg és 6 hós kortól adják semmi bajuk nincs. Az én babám is eszi és imádja, nincs tőle baja.
2010. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez jó. ugyanebben a táblázatban 2 éve a banán még 8 hónál szerepelt :))
2010. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!