Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A leghátsó őrlő fogak jöhetnek...

A leghátsó őrlő fogak jöhetnek már 17 hónapos korban?

Figyelt kérdés

Ez még nagyon korai lenne szerintem.

De a kisfiam kb. másfél hete nem akar darabosat enni, csak pépeket és joghurtot eszik. Azt is alig tudom "bele imádkozni". Akkor csinálta ezt, ha jöttek a fogai. Már 14 hónaposan kint volt 16 foga. Lehetséges, hogy ilyen hamar jönnének?


Nem tudok belenézni a szájába, mert nem engedi.



2020. márc. 22. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze


20 hónaposomnak kinn van 1

3 pedig úton van.. az egyik lassan áttör..


Nekem megmutatta és most is megmutataja..

Emiatt vagyok ennyire képben

2020. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, kisfiamnak 17-18 hónaposan jött ki egyszerre a 4 hátsó örlő foga.
2020. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 22. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehetséges! Az én kisfiam nem sokára 14 hónapos és épp néhány napja kérdeztem hogy jöhetnek-e már a szemfogai. Ugyanis jönnek😱tulajdonképpen az egyik azóta már tűhegynyire kint, van. És a maradék 3 is nagyon meg van duzzadva, be van pirosodva. Én biztos vagyok benne hogy 14-15 hónap között meglesznek.

Nekem azt mondta a védőnő, hogy általában bizony életkorokban meg-megáll a fogzás, majd újra indul. Az én gyerekemnek a 4-5.hónap között jöttek ki az első fogai és azóta meg sem álltak. Már a védőnő is megjegyezte múltkor, hogy vszeg neki nem fog megállni.

Szerintem a te kisfiad is ebbe a csoportba tartozik 😊🤷🏻‍♀️

Sok táblázatot nézegettem már, hogy mikor melyik fog jön, de akárhogy is kb 2-6 hónappal mindig előrébb “jártunk”.

Sebaj! Gondot biztos nem jelent és legalább hamar “túlleszünk” rajta 😉

2020. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm! Igen, valószínüleg igazad van. 14 hónaposan jött ki egyszerre minden szemfoga. Na, az nagyon durva volt.
2020. márc. 23. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es


1. Vagyok


Lányomnak 13 hónaposan a szemfogai is kinn vannak.

Valóban állt utána hónapokat.

Plusz néha fellobbant csak.

20 hónapos.. mint írtam..

13 hónapos kora óta most jött ki új fog...de a többi gyorsan jön..

Érezni a csúcsokat rendesen, pont a kérdés kapcsán ma ellenőriztem

2020. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!