Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyét milyet adtok...

Gesztenyét milyet adtok babátoknak és hogyan készítitek el?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én fagyasztott egész gesztenyét veszek a Sparban. Előfőzött, így 5-10 perc alatt megfő és mindenhez lehet keverni. Nincs benne semmilyen tartosítószer, meg más anyag, csak a pucolt gesztenye. Nem kell pucolni, nem kukacos egyik szem se.

Remélem segítettem.

2008. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vettem frisset, de egy rémálom volt elkészíteni. Megfőztem, de nagyon nehéz volt a belső szőrös héját leszedni. Úgyhogy vettem inkább fagyasztottat. Igaz a 800 gr-os volt 1800 Ft, de ha megveszed a frisset kilóját 800 Ft-ért, megpucolod, abból sem marad sokkal több, ráadásul kínlódtál vele egy csomót.

Egész fagyasztott gesztenyét keress, ami nincs megcukrozva.

Almával szoktam neki adni. Elég tömény, úgyhogy először csak egy kicsit tegyél bele, majd fokozatosan növeld az adagot. Később tehetsz bele húst is. Elég laktató, felér egy főzelékkel.

Egyébként a Kecskemétinek van is egy üveges bébiétele alma-gesztenye-csirke (vagy pulyka, nem vagyok benne biztos). Ha gondolod, azt is megveheted, általában szeretik.

2008. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!