Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam mikor...

11 hónapos kisfiam mikor pucér, akkor a kukiját szokta fogdosni. Nincs rajta semmilyen fertőzés nem piros. Baj hogy fogdossa? Vagy csak épp „felfedezi” magát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 28 hónapos, de még mindig fogdossa a kukiját! Igen, valószínű, hogy felfedezik magukat!
2010. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én manóm 14 hónapos és még mindig fogdossa kukiját :) De elviccelődök vele, hogy "jól nézd meg , hogy megvan-e még"? és jókat vigyorgunk rajta :DD

2010. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy nincs semmi gond. Nálunk a 3 éves lányom csinálja ugyanezt a nunijával. Szóltam a doktornőnek, hogy nézze meg, hátha valami fertőzése van. Azt mondta - amit te is írsz -, hogy csak felfedezi magát.
2010. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam:)

Mi is kérdezzük mikor matat, hogy meg van még a kuki? :) Persze jókat nevetünk rajta és ő is vigyorog.

Köszönöm a válaszokat!:)

2010. júl. 26. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne is szólj rá sosem! Ahogy az egyik válaszoló is írta, az ő kislánya is fogdossa a punciját, és ezt teljesen normális dolog.
2010. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális dolog.A pasik jelentős hányada felnőtt korára sem tud leszokni róla.:)))
2010. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos, és ha meztelen, ha nem, hason fekve begyűrködi a puncija alá az alvós plüssét:)
2010. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!