Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez baj?

Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy 5 honaposan a baba már kel forogjon hasrol hátra és vissza, az én lányom 8 adikan lesz 5 hónapos és igazán meg nem is próbál fordul, viszont ha hasra teszem kúszik,nem tudom mennyire gond az ha ennyi idősen meg nem fordul meg, 3000 grammal és 47 cm el született most 7300 gramm és 61 cm, arra is gondoltam hogy lehet a sulyat nem bírja nem tudom, szerintetek? Volt valamelyikőtök meg így?
2020. ápr. 4. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos státuszon kérik ezt. Az én kislányomnak akkor még nem ment. Ajánlották is hogy vigyem el Dévényeshez. 2 hét múlva simán megcsinálta így végül nem is kellett vinnem sehová. Viszont én néztem youtubon egy gyógytornász videóját,úgy tornáztattam napi szinten a picit( 1-2 perc) meg más neten található okosságot is kipróbáltam,amire vevő volt a pici azokat csinálgattuk. Lényeg hogy nektek még van időtök bőven.
2020. ápr. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. 4 hós. Párszor megfordult hátról hasra , meg hasról oldalra fordult. Most meg már kúszna inkább.

Nem értem....


Remélem nem baj, hogy ilyen rövid idő után már kúszni próbál a baba.


Felülni is próbálkozott.

2020. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első válaszolnak, mi Romániában élünk nálunk maskor van státusz nézés, 2 nagyon remélem hogy nálunk is minden ok meg csak 5 hős lesz de ha a még fogja 2 ujjam már felül magába, nem húzom egyáltalán lehet a forgás később jön.
2020. ápr. 6. 08:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!