Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a baba, aki szinte állandóa...

Az a baba, aki szinte állandóan ficánkol a pocakban, akkor is ilyen virgonc lesz, ha megszületik?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom igen.Sokszor éjszakákat nem aludtam,met annyira "dolgozott".Rebeka most 10 hónapos,de ege´sz nap meg nemáll.pakol,mászik,lépeget,ja´tszik....

nappal aludni nem igaza´n akar,max 1,5 óra.E`jjel is min.3x felébred....Még egyszer sem aludta a´t az e´jszakát.

Növérem lánya is ilyen.A fia ma´r alszik.Ö a pocakban is nyugodtabb volt.

2008. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak.... Készülj fel egy örökmozgóra :-D


De persze nem szabad általánosítani, lehet, hogy a te babád lesz a kivétel.

2008. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztaltokat! Igyekszem felkészülni az örökmozgóra:)))
2008. nov. 22. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4 és fél hós, amikor ébren van meg nem áll a lába, állandóan rugdalódzik, mozgolódik, már az átfordulásokat gyakorolja... a pocakomban is ugyanilyen volt. :-)
2008. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy néz ki én vagyok az ellenpélda. Az én babám a pociban elég nyugis volt, most viszont egész nap egy perc nyugta sincs.
2008. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a pocimban 24órából 22őt mozgott.

itt kinn ,ha ébren van le nem áll keze-lába

:)

4hónapos kisfiú anyukája

2008. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!