Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Rízstejet ad valaki...

Anyukák! Rízstejet ad valaki a gyerkőcének?

Figyelt kérdés

Szereti?Hányszor kap egy nap?Az ízesítettet vagy a natúrt issza?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. júl. 28. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, én adom a lányomnak. Szerintem egészséges, és fincsi is, mindet nagyon szereti, a natúr, a vaníliásat, banánosat is.

Azért kezdtem neki adni, mert felmerült a tejallergia gyanúja, de nem vizsgálták ki, most egy pár hónapig tej nálkül él, utána majd kiderül mi lesz.

De amúgy is adnám, mert szerintem egészséges.

Főleg, mert nagyon szereti a tejtermékeket, és valszeg az volt a gond, hogy kicsit sok volt neki, sokat kapott ezekből.

Így legalább az étrendjébe ez is bekerült, és fincsi, változatos.

2010. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Most kezdtem adni 7,5 hónapos babámnak. Izlik neki, de sajna most kicsit rendetlenkedik a pocija és nem tudom, hogy ettől lehet-e. Mi is a tejallergia gyanu miatt kezdtük el, de láthatólag szereti. Naturt iszik minden reggel. Ha kiderül, hogy semmi köze a pocijához, akkor probálok majd belőle tejberizst is csinálni.
2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!