Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lány ill. fiu nevet...

Milyen lány ill. fiu nevet adnátok a Kós vezetéknév mellé?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%

Dominik,Márk

Zsanett,Aliz

2010. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Kós Edina :) Nekem tetszik.Szerintem mindenképpen magánhangzóval kezdődjön a név.
2010. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Pl. Gabriella, szerintem rövid vezetéknévhez hosszú keresztnevet válassz.
2010. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Dorottya,Dominik,Áron
2010. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Karolina, Annamária, Enikő, Titanilla, fiúnév nem jut eszembe

szerintem is inkább hosszú keresztnév illene hozzá, és magas hangrendű vagy legalább vegyes!

2010. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%

Írok pár nevet, remélem, ezekből kedvedre tudsz válogatni. Lány nevek:


Eszter, Ivett, Ágnes, Anett, Éva, Emese, Enikő, Erzsébet, Adrienn, Andrea, Anikó, Anita, Edina, Erika, Ildikó, Alexandra, Annamária.


Ritkább nevek:

Edit, Effi, Eliz, Elke, Enéh, Enid, Etel, Ilze, Inez, Ingrid, Irén, Írisz, Örsi, Örzse, Adél, Aliz, Arlett, Asztrid, Éda, Edda, Edna, Ella, Elma, Elza, Emma, Enna, Erna, Ida, Ilma, Indra, Inka, Irma, Ivonn, Iza, Odett, Odil, Életke, Emőke, Eperke, Evelin, Evetke, Ividő, Izméne, Őszike, Őzike, Üdvöske, Abigél, Adelgund, Admira, Agnella, Aida, Aina, Ainó, Ajándék, Alberta, Albina, Aléna, Aletta, Alfréda, Alina, Alinda, Alinka, Alvina, Amábel, Amadil, Ametiszt, Amina, Aminta, Amira, Amrita, Ancilla, Anelma, Anetta, Angéla, Anica, Anika, Anilla, Anina, Anissza, Anitra, Antea, Anzelma, Appia, Áprilka, Arika, Arikán, Arita, Armida, Armilla, Ármina, Árnika, Artemisz, Aténé, Edmunda, Édua, Edvarda, Edvina, Egberta, Eija, Elektra, Elfrida, Eliza, Ellina, Elmira, Elvira, Eponin, Erátó, Erina, Erneszta, Ervina, Estilla, Esztella, Eszténa, Etelka, Ibolya, Iduna, Illangó, Ilona, Imelda, Imogén, Imola, Indira, Ingeborg, Iringó, Itala, Ivána, Ivica, Ivola, Izolda, Izóra, Olinda, Oliva, Opika, Ulrika, Abélia, Abiáta, Adalberta, Adelheid, Adelina, Adelinda, Adriána, Afrodité, Agrippína, Akilina, Albertina, Alexia, Alfonzia, Alicia, Almiréna, Alojzia, Amadea, Amália, Amarillisz, Amázia, Ambrózia, Amélia, Amelita, Andelina, Androméda, Anélia, Angelika, Angelina, Aniella, Anízia, Annabella, Annaliza, Annamari, Annavera, Antigoné, Antonella, Antónia, Antoinett, Arzénia, Aszpázia, Asztéria, Atália, Aurea, Azálea, Azucséna, Azurea, Edentina, Eliána, Elizabet, Emerita, Emília, Enciána, Ermelinda, Ernesztina, Eszmeralda, Euniké, Evódia, Ignácia, Isméria, Izabella, Izaura, Izidóra, Odília, Ofélia, Oktávia, Olimpia, Orália, Orchidea, Oriána, Otília, Uránia, Urzulina, Adalbertina, Adeodáta, Anasztázia, Anatólia, Annunciáta, Antoinetta, Apollónia, Atanázia, Augusztina, Aurélia, Eleonóra, Emanuéla, Emerencia, Emiliána, Epifánia, Eudoxia, Eufémia, Eufrozina, Eugénia, Eulália, Euridiké, Eutímia, Euzébia, Ifigénia, Immakuláta, Innoncencia, Apollinária.


A fiúneveket egy kicsit később írom.

2010. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

Én vagyok az, a 18:06-os. Fiú nevek:


Erik, Imre, Ábel, Alex, István, Attila, Olivér.


Ritkább nevek:


Örs, Ede, Edvin, Egbert, Egyed, Elek, Előd, Emil, Emőd, Endre, Erneszt, Ernő, Ernye, Erős, Ervin, Ete, Etre, Illés, Imbert, Ince, Irnik, Üllő, Ödön, Örkény, Özséb, Ábner, Ábris, Acél, Áhim, Ahmed, Albert, Albin, Alen, Alfréd, Ali, Alvin, Anzelm, Árisz, Ármin, Arvid, Arzén, Aser, Aszter, Asztrik, Axel, Edgár, Edmund, Edvárd, Egmondt, Egon, Ellák, Elmár, Elmó, Énok, Erhard, Ernák, Évald, Ibrány, Ignác, Igor, Ilmár, Ipoly, Iván, Ivó, Ivor, Izsák, Izsó, Odin, Ozmin, Ulrik, Edömér, Elemér, Engelbert, Etele, Abdiás, Abelárd, Achillesz, Adalbert, Adelmár, Adonisz, Adrián, Agenor, Aggeus, Ahillész, Aladdin, Aladin, Algernon, Alvián, Amadé, Angelusz, Anicét, Antigon, Aramisz, Archibald, Arétász, Arián, Ariel, Arion, Arisztid, Artemon, Aurél, Avenár, Efraim, Éliás, Éneás, Engelhard, Erazmus, Eugén, Euszták, Eutim, Evariszt, Everard, Idelfonz, Ilián, Iliász, Ixion, Izidor, Izmael, Izrael, Oberon, Odiló, Oresztész, Orfeusz, Orion, Osszián, Otelló, Ulisszesz, Ulipán, Umbertó, Uriás, Uriel, Ezékiel, Adeodát, Agamemnon, Agapion, Alexander, Amadeusz, Aníziusz, Apollinár, Elígiusz, Elizeus, Emánuel, Emilián, Ézsaiás, Ilárion, Immánuel, Iréneusz, Izaiás, Odisszeusz, Oktávián, Ovídiusz, Aurélián.


Remélem, segíthettem! Jó Babavárást!


U.i.: Második névként pedig írnék még párat:


Fiú:


Márk, Zsolt, Balázs, Csaba, Gábor, Gyula, János, Károly, Lajos, László, Márton, Mátyás, Roland, Sándor, Szabolcs, Tamás, Zoltán, Barnabás.


Lány:


Dalma, Dóra, Flóra, Luca, Nóra, Sára, Barbara, Boglárka, Dorottya, Ramóna, Zsuzsanna.



Ha tanácsolhatnám, ha az első név rövid és ritka, másodiknak jobban hangzik, ha hosszú és gyakori, illtve fordítva!

2010. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ne kezdődjön magánhangzóval, mert egybeolvad a két név hangzása.

Nekem tetszene:

Kós Krisztián

Kós Léna

Kós Villő

Kós Merse

2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Még nem döntöttem.
2010. júl. 28. 20:06
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Annabella
2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!