Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babát (1-3 napos -...

Újszülött babát (1-3 napos - tehát a kórházi tartózkodás alatt) hányszor tettétek tisztába?

Figyelt kérdés
Mennyit pisilt, mennyit kakilt? Úgy tudom, hogy a gyomruk nagyon kicsi, keveset esznek, így keveset is ürítenek a pelusba. Mégis sok helyen azt olvasom, hogy aKár 8-10 pelus is elfogyhat. Vagy ez a későbbi több hetes korra vonatkozik?
2020. máj. 5. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meconium ürül az első napokban. Magzati széklet, amit hozott magával.
2020. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké de hányszor??

A kórházban nálunk csak napi 1-2 pelust adnak. Nem tudom, hogy milyen mennyiséget vigyek magammal kiegészítésnek, hogy elég legyen...?

2020. máj. 5. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Minimum3 óránként cseréltem

1 pelenkát kapott a baba, a születésekor

Többit én vittem

2020. máj. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Pelust és popsitörlőt vinni kell.
2020. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5el minimum számolj! Egy kisebb csomagot siman bevihetsz
2020. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját ruhába van akkor is napi többet. Enyémből annyi magzat sár jőtt, hogy a háta közepe is olyan volt
2020. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem tudon, nalam szegeden anno, ha jol emlekszen minden szoptatas alkalmaval tisztaba tettek, ha jol szamolom legalabb napi 10 pelust csereltek, bar szerint baba es korhaz is valogatja. Az en kicsi hercegnom minden egyes szoptatas alkalmaval tele rottyantotta a pelust :D A noverkek mev csak mosolyogtak:)
2020. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én beraktam egy 22 dbos csomagot, szerintem elég lesz.


Én a kisruhákkal nem tudom mi legyen. Nálunk ambuláns szülés van, tehát ha nincs baj max 24 órát kell maradj.

Én két ruhát tettem így be.

2020. máj. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3 óránként fogod kb etetni, minden etetés előtt érdemes tisztába tenni a kicsit.

Egy kis csomag pelust ha beviszel elég lesz szerintem.

2020. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt elég anno a 22-es csomag, 3 napot voltam bent, a 4.-en jöttünk haza délután. Meg kellett bontanom a promo box ajándékdobozból amit a kórházban kaptunk a pelusos csomagot, majdnem mind elhasználtam azt is. Egyre több fogyott, első nap alig, aztán a fiam belehúzott:)
2020. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!