Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vehetnék egy...

Milyen ajándékot vehetnék egy 6 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
Valami játékra gondolok, apróságra, nem drága dologra.De nem tudom, hogy ebbe a korba mi való neki.
2010. júl. 30. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

fürdős kiskönyv.

a dm ben is van egy csigás kis textilkönyv. az nagyon jó!!!!


puha épitőkocka

morzsirongy alvórongy... ilyesmik.

2010. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak vettem a Tescoban 1790 Ft-ért egy színes műanyag méhecskét. A méhecske testén van három gomb, do-re-mi felirattal, és úgy szólal meg, ha megnyomod, és világítanak a gombok. A méhecske arcát is meg lehet nyomni, az "dobol", tikk-tik-tik hangot ad ki. A méhecske arca alatt van egy kis mézescsupor gomb, azt ha megnyomod, három féle rövid kis zenét játszik.

Kisfiam nagyon-nagyon szereti még most is, állandóan nyomogatja a gombokat, fogdossa, forgatja, pedig már 10 hónapos (5 hónapos kora körül vettem neki, azóta nagy sláger).

2010. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármit, ami csörög, zörög, színes, és elég nagy ahhoz, hogy ne nyelhesse le. Pl zörgős kis textilkönyvecske.
2010. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!Nézelődök, a méhecske nagyon tetszik!
2010. júl. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!