Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Széchenyi gyógyfürdő külső...

A Széchenyi gyógyfürdő külső élménymedencéjébe bevihetem 17 hós gyerekemet?

Figyelt kérdés
Nem találtam a fürdő víz összetételéről semmit. Mennyi időt lehet benne tölteni... stb.
2010. júl. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmiféle közös medencébe nem vinném a gyerekemet, még én is könnyen elkapok valamit, nemhogy egy ilyen pici. De lehet, hogy csak én vagyok finnyás. Szerintem inkább a természetes vizeket válasszátok. De érdekelne, hogy a többiek mit mondanak.
2010. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már 4 hós kora óta járunk vele babaúszásra, volt már strandon nem egyszer és szerencsére mindig minden rendben volt. Én sem vagyok az a minden nyavalyát elkapós fajta.

Csak azt nem tudom, hogy a Széchenyi kültérije mennyire gyógyvíz, vagyis mennyi ideig lehet benne lenni egy 1,5 éves gyerekkel.

2010. júl. 31. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én nem tudom, vinném-e. A barátnőm gyereke szeme a medencés helyektől lett hajlamos az árpára, szóval tartok tőle.

2010. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem, hogy van kint hideg vizes sima úszómedence is, meg gyerekmedence (hullámfürdős) és van külön gyógyvíz, amiben viszont főleg idősek áznak. Rég voltam, homályosak az emlékek, de rendesek voltak régen nagyon, szerintem érdemes felhívnod őket, ha itt nem kapsz ennél biztosabb választ.
2010. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én beutalóval járok oda, és látni ilyen korú, sőt kisebb babákat is. A vizet klórozzák, én is érdeklődtem, mert a klórra allergiás vagyok, de csak egy kicsivel nagyobb mértékben, mint az ivóvizet.
2010. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ
2010. aug. 1. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!