Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babával külföldre...

Tápszeres babával külföldre utazók tapasztalatai? Repülővel utazunk,1 hétre nyaralni babámnak viszek tápszert. Külföldön (Bulgária) lehet -e kapni ugyanolyan tápszereket mint itthon (Milupa), illetve pelenkát (pampers).

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pelust szerintem lehet kapni es a tapszer is eleg elterjedt.De rakaresel valamilyen drogeriara a googleban es gyorsan kiderul.
2010. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nemzetközi márkák, úgyhogy gondolom egy turistákat fogadó helyen lehet kapni ezeket is.
2010. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én bajban voltam,mert bár kapni lehetett a tápszert,más volt az összetétele.Szerintem azt vigyél magaddal,mert a baba egészsége múlik rajt,de pelust ott is tudsz venni.Ja,és amikor mi repültünk,a baba cucca (tápszer,pelus,popsitörlő......) külön táskában volt és nem számított bele a 20 kg-ba.Érdeklődd meg a repülési cégnél,de azt hiszem,mindenhol így van.

Remélem segítettem.

2010. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tapszerrel mi is igy jartunk,keveset vittem magammal,hogy majd ott ugyis lesz...rendelesre volt,negy nap mulva ert oda,es az osszetetele valami mas volt,a gyermekem konkretan nyakig fosta magat minden nap tobbszor...
2018. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!