Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ilyen hintába milyen elem...

Az ilyen hintába milyen elem való?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=RqpLUi9XlMU


Akinek ilyen van, annak bevált?Szerette a babája?Most rendeltem egyet, csak nemtudom milyen elemet vegyek hogy legyen itthon, mire megérkezik a hinta is!Ne akkor kelljen rohangálni elem után!


2010. júl. 30. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nekünk!


4 db Bébi góliát. Nem a nagy góliát hanem kisebb valamivel. Tesco vagy Auchan máshol nem nagyon kapni. Nekünk nagyon szereti a fiam. Hol rendelted? Mi már lassan kinőjük mert csak 9 kilóig jó mi meg azon már túl vagyunk.

2010. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tesz veszen vettem!Mennyiért szeretnéd eladni?A sógornőm is szeretne egyet a kisfiának!
2010. júl. 30. 15:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy köszönöm az infót az elemekről!Reménykedtem hátha tölthető jó bele, de olyanunk pont nincs tölthetőbe!Meddig bírja az elem átlagosan?
2010. júl. 30. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan nem ilyen hintánk van, de használtan vettünk mi is elektromos babahintát. Szintén 4 db góliáttal ment. Apa egy ezermester, és megszerelte úgy a hintát, hogy adapteres lett. Így nem kell elemekkel vacakolni. Mondjuk így meg van szabva, hogy hol lehet a hinta, de nincs olyan hogy lemerült az elem, vagy merül, és már alig hintáztat.
2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen a kérdésre válaszolok, de barátnőm már "megfigyelte, tapasztalta", hogy ami ilyen sok elemet igényel, abba nem jó a tölthető elem. Volt ilyen aksijuk, és hiába volt "csurig" töltve, meg se nyikkant a hinta, játék, stb. Pedig fényképező, meg ilyenek ment vele. Mikor megvette bele az energisert, szó nélkül ment. Igaz, sokáig bírja vele.
2010. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem szeretném még eladni mert tervezzük a következő babát. Mennyiért vetted amúgy? Mi kaptuk csak kíváncsiskodom. Nálunk több mint egy hónapja benne van az elem és volt hogy a hintában aludt el (négyes fokozaton használjuk) lekapcsoltam a hintát és már visított visszakapcsoltam neki és aludt megint egy jó két órát biztos ment folyamatosan ha nem többet ( akkor már kettesen). De úgysem nyolcas fokozaton fogod hintáztatni mert az már gáz nagyon. A fények este nagyon szépek. Szeretni fogja szerintem a Babátok.
2010. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló hintánk van,és meg van csinálva hogy adapterrel müködjön.Egyszerü átvariálni,és nem kell venni a sok elemet.Az én lányom imádja a hintát,meg persze mi is,van sokat hogy abban is alszik el.
2010. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Az én párom is egy ezermester, így lehet hogy megcsináltatom vele!Igaz én kicsit félek az ilyen dolgoktól.Az ördög nem alszik, és valahogy félek az áramos dolgoktól!
2010. júl. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!