Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj, hogy 1 eves es meg...

Nagy baj, hogy 1 eves es meg nem ul fel?

Figyelt kérdés

Maszik es felall mar honapok ota de nem tud ulni... es a csirajat se latom, hogy probalna. Ha en felultetem(gyerekorvos javasolta h neha neha probaljam meg par mp-re felultetni h lassuk mi tortenik) akkor eldol vagy letamaszkodik es visszamegy hasra

Kezdek aggodni szerintetek gond van a babammal?


2020. jún. 1. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Elképzelhető hogy valamelyik íz ma meg nem elég erős, le van tapadva stb. Esetleg egy gyógytornászt felkeresnék, de szerintem nem kell nagyon parázni.
2020. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a gyerekorvosotok azt javasolja ültesd az ülni nem tudó gyerekedet, akkor keress másikat.Érdemes megmutatni egy gyógytornásznak.Csodálom, hogy nem ezt javasolta ültetés helyett.
2020. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
1 évesen már kúsznak, másznak, járnak a kisgyerekek. Szerintem elég nagy gond, ha nem tud ülni. Ott valami probléma van. Mindenképpen mutasd meg szerintem szakorvosnak. Ültetni nem szabad, ha magától nem tud. Nyilván oka van, hogy miért nem tud.
2020. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kuszott 7 honaposan es 8,5 hotol maszik, 9 honaposan felallt, lepeget a butorok mellett ezekkel nincs gond. Egyedul az ules nem megy
2020. jún. 1. 18:31
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A tiéd így fejlődik. Ez még nem rendellenes. Azért beszélj szakértőkkel, hogy megnyugodj.
2020. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen járj utána szakembernél. Ha 10 hónaposan nem ül még elmegy, de 1 évesen én már aggódnék.
2020. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 13 hónaposan tanult meg felülni. Mint kiderült, egy csecsemőkori nyaki-reflexe nem épült le, ez akadályozta benne. A TSMT torna segített.
2020. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!